W dniach 16 - 21.09.2018 roku uczniowie klas III gimnazjum i VIII SP wraz ze swoimi kolegami i koleżankami ze szkoły w Smrokowie udali się w Sudety, by tam zgłębiać wiedzę i umiejętności z języka angielskiego. Wspólny wyjazd okazał się wielkim sukcesem.

Nawiązaliśmy nowe przyjaźnie, zdobyliśmy nowe umiejętności z języka angielskiego, poznaliśmy historię Piastów Śląskich w trakcie zwiedzania Zamku Książ, podziwialiśmy piękno Sudetów wędrując labiryntem w Błędnych Skałkach oraz zauroczyliśmy się kolejną stolicą europejską - Pragą. Wyjazd należy uznać za bardzo udany a nad całością czuwały panie: Natasza Łączny, Monika Szczygieł, Barbara Waszuk oraz Marzena Ciszewska i Joanna Jabłońska.

Wyjazd zrealizowano w ramach projektu OBLICZA OJCZYZNY oraz LEARNING LANGUAGES IS FUN.

Tekst: Barbara Waszuk