Dnia 11 lutego 2019 r. do naszej Szkoły przybili niezwykli goście. Tego dnia dzieci z oddziału 0f zaprosiły swoje ukochane Babcie i najcudowniejszych Dziadków na uroczystość przygotowaną z okazji Ich święta.

   Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego młodego człowieka, dlatego w tym szczególnym dniu przedszkolaki wspólnie ze swoją wychowawczynią przygotowały okolicznościowy występ. „Zerówkowicze” przedstawili krótki skecz, wierszyki oraz układy taneczno - muzyczne. Przybyli goście z dumą i wzruszeniem wpatrywali się w swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek.  Po występie dzieci wręczyły babciom karnawałowe broszki, a dziadziusiom słoiczki pełne słodkości. Na zakończenie uroczystości wszyscy zostali zaproszeni na mały poczęstunek przygotowany przez rodziców.

   Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci dzieci, rodziców i przede wszystkim Seniorów.

Tekst: Alina Trzęsiec