Z przyjemnością informujemy o wynikach Międzyszkolnego konkursu poetycko - plastycznego „Wiosna wierszem malowana".

I  MIEJSCE

1. Jakub Gabrukiewicz - klasa II, Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Niegardowie.

II MIEJSCE  ex aequo

1. Filip Cieślik -  klasa II, Zespól Szkolno-Przedszkolny  Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Niegardowie.
  2. Oskar Proszowski -   klasa III, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Franciszka z Asyżu w Poskwitowie.

III MIEJSCE  ex aequo

1. Bartłomiej Pycia -  klasa III, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w  Słomnikach.
  2. Jakub Pycia - klasa III, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Słomnikach

1. Jakub Pałac -   klasa II, Szkoła Podstawowa w Kacicach.
  2. Igor Chuchmacz -   klasa III,  Zespół Szkolno – Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Niegardowie.
  3. Julia Janczyk -  klasa II , Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa  J. Korczaka w Niegardowie.
  4. Szymon Zieliński -  klasa II, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Słomnikach.
  5. Helena Wiśniewska – klasa III, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Słomnikach.

GRATULUJEMY  wszystkim uczestnikom oraz zapraszamy wraz z opiekunami  na rozdanie nagród, które odbędzie się 1 czerwca 2019 r. o godzinie 15:00  podczas Pikniku Rodzinnego w ZSO w Słomnikach.

Członkowie Komisji Konkursowej:

Anna Wójcik