Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 było dla wszystkich wydarzeniem szczególnym. Żegnaliśmy sześć klas wspaniałych młodych ludzi – absolwentów klas ósmych i ostatniego rocznika wygaszanych gimnazjów. Pożegnanie obfitowało w liczne nagrody i wyróżnienia bo rocznik był szczególny: uczniowie udzielali się w szkolnym kole wolontariatu, Caritasie, angażowali w akcje szkolne i środowiskowe, realizowali projekty szkolne i zewnętrzne a także z powodzeniem brali udział w różnorodnych konkursach i turniejach. Najlepszym absolwentom i laureatom konkursów kuratoryjnych specjalne nagrody wręczył przedstawiciel organu prowadzącego – pan Jacek Regucki oraz wicedyrektor- pani Grażyna Dubiel. Jednak nie tylko ci uczniowie zasługują na wyróżnienie.

Wszyscy bowiem cały rok pracowali na miarę swoich możliwości, osiągnęli wspaniałe wyniki w egzaminach zewnętrznych i z wszystkich jesteśmy dumni. Życzymy absolwentom powodzenia w realizacji marzeń i pasji a klasom 7 odpoczynku w wakacje aby zebrały siły na dobry start w nowym roku szkolnym!

Tekst: Natasza Łączny