Miło nam poinformować, iż w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek "Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś..." uczniowie naszej szkoły zajęli w trzech kategoriach I miejsca. Laureaci pierwszego miejsca zaprezentują w dniu 19 stycznia 2020 r. podczas gali rozdania nagród kolędę lub pastorałkę. 

W kategorii Soliści 1 - 3 

I miejsce - Alicja Wandas 3 c

W kategorii Soliści 4 - 6

I miejsce - Karolina Lis 6 a

W kategorii Zespoły 4 - 6

I miejsce - Zespół wokalno - instrumentalny w składzie: Milena Regucka 4 a, Helena Wiśniewska 4 a, Wiktoria Bibuła 4 a, Zuzanna Wójcik 5 a, Magdalena Gądek 5 a, Amelia Czyżewska 6 c, Nikola Dzioba 6 c, Antonina Dobrzycka 6 c, Bartosz Krysa 5 c, Kacper Miszczyk 5 c, Karolina Lis 6 a, Katarzyna Gas 6 a, Zofia Szerszeń 6 a, Anna Udziela 7 a, Katarzyna Komenda 7 a, Amelia Dusza 7 b, Emilia Tochowicz 7 b, Amelia Jajkiewicz 7 b.