Święta to czas, który sprawia, że na twarzach pojawiają się uśmiechy a w sercu ciepło. W naszej szkole wiele się działało.

1) Już 1.12.2019 na II piętrze pojawiła się dekoracja świąteczna zaprojektowana i przygotowana przez uczniów klas VI a i VI b. Zapachniało siano, rozbłysły światełka – zaczęliśmy odliczanie do świąt.

2) 20.12.2019 – W godzinach porannych obejrzeliśmy inscenizację pt. ŚWIĄTECZNA ULICA przygotowaną przez uczniów klas VI pod kierunkiem wychowawców: pana Michała Miszczyka, pani Moniki Szczygieł i pani Barbary Waszuk. Przy tworzeniu dekoracji wsparli nas: pani Maria Szczepaniak, pani Magdalena Pikiel i pan Jerzy Waszuk. Było magicznie, tak jak to w czasie świąt bywa. Gratulujemy młodym aktorom, bo byli świetnismile

3) Klasy zasiadły przy wigilijnym stołach. Nie zabrakło opłatka, życzeń i wigilijnych potraw takich jak: pierogi, barszcz czerwony, kapuśniaczki, ciasta…

4) Uczennice klas VII zaprosiły nauczycieli na krótką inscenizację pt. SŁOWA, SŁOWA, SŁOWA… przygotowaną pod kierunkiem siostry Bogumiły Muchy.

Tekst i zdjęcia: BW