21 i 22 stycznia są wyjątkowymi dniami w roku - to Dzień Babci i Dziadka! Możemy wyrazić naszą wdzięczność za ich trud i oddanie oraz wszystko to, co od nich otrzymujemy.

14 lutego w oddziale przedszkolnym „0A”  zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Wnuki przygotowały dla nich pod okiem wychowawcy  przedstawienie pt. „Z babcią i dziadkiem przez świat”. Dzieci zabrały swoich dziadków w podróż dookoła świata odwiedzając Kubę, Włochy, Francję, Argentynę, pływając po morzach i oceanach i  docierając z powrotem do ukochanej Polski. Dzieci pięknie śpiewały piosenki, grały na instrumentach, a także tańczyły. Dziadkowie ze zdumieniem i wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami. Na koniec uroczystości dzieci wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty. Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. To był naprawdę wyjątkowy dzień pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za współpracę i zorganizowanie obchodów Dnia Babci i Dziadka ! Wypieki były pyszne!

Tekst: Magdalena Strona