Alicja Wandas uczennica klasy III c 5 czerwca odebrała Dyplom Laureata, list z gratulacjami i wyrazami uznania od Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego oraz cenne nagrody zdobyte  w Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym Kaktus 2020 organizowanym od kilku lat przez Szkołę Podstawową z Oddziałem Dwujęzycznym im. P. Michałowskiego TSSP w Krakowie.

   Konkurs Kaktus 2020 odbywał się pod patronatem:

Wojewody Małopolskiego – Piotra Ćwika

Marszałka Województwa Małopolskiego – Witolda Kozłowskiego

Prezydenta Miasta Krakowa – Jacka Majchrowskiego

Małopolskiego Kuratora Oświaty – Barbary Nowak

Rektora Uniwersytetu Pedagogicznego – Kazimierza Karolczaka

Towarzystwa Miłośników Języka Polskiego

   Alicja jako jedyna trzecioklasistka, po etapie szkolnym z maksymalną liczbą punktów zakwalifikowała się do drugiego etapu konkursu. Następnie wspaniale napisała dyktando i zadania testowe w obecności pozostałych laureatów I etapu konkursu Kaktus 2020.

   Było nam niezwykle miło usłyszeć końcowy wynik – Tytuł Laureata Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego Kaktus 2020.

   Alu jesteśmy z Ciebie dumni. Życzymy Ci aby uzyskane w ostatnim czasie sukcesy stały się drogowskazem ku kolejnym laurom, a wkładany w codzienną pracę wysiłek przynosił zasłużoną satysfakcję.

   Pragniemy podziękować Pani Monice Trzeciakiewicz, szkolnemu koordynatorowi konkursu Kaktus 2020 za zorganizowanie szkolnego etapu tego konkursu.

Wychowawca klasy III c Elżbieta Doniec