Szanowni Państwo,

z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną nie odbędzie się planowane wspólne zebranie informacyjne.

Zapraszamy Państwa na spotkania w wychowawcami w klasach wg następującego harmonogramu:

Oddział

dzień

godzina

0 e

13s

0 f

10s

I a

17s

I b

15s

I c

16s

Listy z podziałem uczniów na klasy będą dostępne w sekretariacie od wtorku 25 sierpnia. Rodzice mogą uzyskać  telefonicznie informację o przydziale dziecka do danego oddziału.

Podczas spotkań z rodzicami obowiązuje reżim sanitarny. Po wejściu do szkoły należy zdezynfekować ręce, założyć maseczkę i zachowywać dystans społeczny. W zebraniu mogą uczestniczyć tylko osoby zdrowe, które nie przebywają na kwarantannie, a  w ich domach nie ma osób na kwarantannie. Bardzo prosimy, aby dziecko było reprezentowane tylko przez jednego rodzica.

Prosimy także, aby nie przyprowadzać na spotkanie dzieci.