Drodzy Rodzice, informujemy, że karta zapisu oraz pozostałe dokumenty związane z funkcjonowaniem świetlicy znajdują się na naszej stronie internetowej.

Karta zapisu do druku - pobierz

Regulamin do druku - pobierz

 

   Kartę zapisu oraz regulamin świetlicy można odebrać ze szkoły przy wejściu do świetlicy lub pobrać i wydrukować ze strony internetowej szkoły, uzupełnić oraz w jak najszybszym terminie dostarczyć do świetlicy szkolnej. Na korytarzu przy świetlicy przygotowany będzie specjalny pojemnik na składane dokumenty (proszę pamiętać o spięciu kartek zszywaczem lub włożeniu ich do koszulki). Wypełnioną kartę w formie skanu lub zdjęcia można również przesłać na adres e- mailowy szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wiadomości wpisując: "Zgłoszenie dziecka do świetlicy szkolnej".

   Proszę również pamiętać o załączeniu zaświadczeń z pracy w przypadku, gdy dziecko będzie chodziło na świetlicę ze względu na zatrudnienie obojga rodziców.