Drodzy rodzice – oddając elektrośmieci wspieracie szkołę!

W tym roku szkolnym szkoła przystąpiła do Akcji

„Szkole pomagamy i Świat oczyszczamy”

Akcja ma na celu podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz prawidłowego gospodarowania  odpadami.

Termin akcji do 13.04.2018

Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.Zespół Szkół Ogólnokształcących w Słomnikach; ul. Św. Jana Pawła II 2

W akcji nie ma przegranych – zyskuje każda szkoła. W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bony wymienne na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!

Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które chcą oddać do utylizacji sprzęt przeznaczony do likwidacji, a tym samym zwiększyć szanse szkoły na ciekawe nagrody.