W środę 8 czerwca w szkolnej sali gimnastycznej odbyło się przedstawienie pt. „Kopciuszek”, wystawione przez aktorów szkolnego koła teatralnego pod opieką p. Ewy Dulewicz. Dekoracje sceny zaaranżowała p. Joanna Tłuszcz.

Uczniowie byli bardzo zaangażowani w przygotowanie i przedstawienie spektaklu dla uczniów klas 0-III, przedszkolaków i nauczycieli a także Rodziców na integracyjnym, wieczornym spotkaniu. Mali aktorzy ubrani w przepiękne stroje przygotowane z pomocą rodziców z radością zaprezentowali wesoły spektakl wzbogacony tańcem dworskim. W czasie przedstawienia dzieci na widowni spontanicznie wyrażały swoje emocje (strach, smutek, radość, szczęście). Żywo reagowały na losy Kopciuszka, której zła macocha próbowała uprzykrzyć życie.

Przedstawienie podobało się wszystkim przybyłym gościom, a uczniowie za swoją inwencję twórczą i odwagę w prezentowaniu efektów własnej pracy, zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Galeria zdjęć z przedstawienia dla klas 0 - III

Galeria zdjęć z przedstawienia dla Rodziców