Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Czas radości, ale i zadumy nad tym, co stało się w Betlejem ponad 2000 lat temu. Doskonale to pojęli uczestnicy Międzyszkolnego Konkursu Literackiego pod hasłem „Boże Narodzenie w poezji”, organizowanego przez naszą szkołę.

   Młodzi poeci z okolicznych szkół, w tym również z naszej, podjęli się trudnego zadania stworzenia wiersza o tematyce Bożonarodzeniowej. Efekty tej pracy doceniło Jury i przyznało wiele nagród oraz wyróżnień.

   W dniu 20.12.br, w sali gimnastycznej naszej szkoły, odbyło się wręczenie dyplomów i nagród laureatom konkursu. Były brawa, gratulacje, uśmiechy i czytanie nagrodzonych wierszy. Było nawet wspólne śpiewanie kolęd, a na zakończenie małe – słodkie co nieco. 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu wrażliwości, zaangażowania, wysiłku. Zachęcamy młodych pasjonatów poezji do pisania tekstów na różne tematy i wysyłania do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Przygoda z poezją dopiero się zaczyna...

   Dziękujemy sponsorowi nagród w tym konkursie Sekretarzowi Gminy Sz. P. Tomaszowi Ciałowiczowi oraz jury w osobach: Anna Wójcik i Anna Pokrzywińska

Tekst: E. Doniec i D. Tochowicz

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Literackiego pod hasłem "Boże Narodzenie w poezji" - pobierz

  Galeria zdjęć