Zadaniem uczestników VI edycji ogólnopolskiego konkursu "Świadomy uczeń - zdrowy dorosły" było przygotowanie prezentacji multimedialnej na temat „Moje dane osobowe w moich rękach. Skuteczna ochrona danych osobowych”. Wpłynęło wiele ciekawych prac z całej Polski. Jury oceniało prezentacje zgodnie z kryteriami zawartymi  w regulaminie. Doceniono te, które poza wysokim poziomem technicznym wyróżniały się kreatywnością autorów.

Jury postanowiło nagrodzić następujące osoby:

I miejsce

Karol Wróblewski Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka w Warszawie

Gabriela Perzan Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Małkini Górnej

Aleksandra Wasiak Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka w Warszawie

Szymon Kosma Szkoła Podstawowa im. ks Idziego Radziszewskiego w Bratoszewicach

Wyróżnienia

Wojciech Czerwonka Szkoła Podstawowa im. ks Idziego Radziszewskiego w Bratoszewicach

Aleksandra Godlewska Szkoła Podstawowa nr 2 w Małkini Górnej

Mateusz Karpiński Szkoła Podstawowa nr 82 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Warszawie

Nikola Sobczyk Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Słomnikach

Serdecznie gratulujemy. Nagrody zostaną wysłane do szkół.