Wakacje to czas odpoczynku dla uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły… To także czas przemyśleń i przygotowywania się do nowego roku szkolnego. Bo ten nowy, nikomu nie znany, jest jak rozdział w książce, na którą składać się będą nasze wspólne przygody.

   I tak w poniedziałek, 4 września dla wszystkich uczniów szkoły po raz pierwszy zadzwonił symboliczny dzwonek. Duma rozpierała przede wszystkim Pierwszoklasistów, którzy dodatkowo w tym dniu zaproszeni zostali przez Panią Dyrektor do przekroczenia Bramy Wiedzy, a następnie pasowani przez Wychowawczynie na pełnoprawnych uczniów.

  Życzymy wszystkim uczniom i Wam - kochane Pierwszaki, aby ten rok był czasem inspirujących wyzwań, wspaniałą edukacyjną przygodą i niezapomnianymi chwilami spędzonymi w gronie rówieśników. „Tu zaczyna się przygoda…”

Tekst i zdjęcia: A. Pokrzywińska

 Galeria zdjęć