W tym roku szkolnym Święto Edukacji czyli potocznie zwany Dzień Nauczyciela miało wyjątkowo uroczysty charakter, ponieważ zbiegło się z 250 rocznicą utworzenia Komisji Edukacji Narodowej. Z tej okazji również w naszej szkole nie zabrakło odświętnego nastroju.

     13 października całe grono pedagogiczne, dyrekcja oraz zaproszeni goście zgromadzili się na sali gimnastycznej, gdzie wśród dekoracji, która nieuchronnie przypominała, że to już jesień, wyjątkowo wyróżniający się w swojej pracy pedagodzy odebrali zasłużone nagrody. Następnie wszyscy z przyjemnością wysłuchali koncertu uczniów Szkoły Muzycznej oraz przyjęli symboliczny kwiat od SU, który w tym roku okazał się wrzosowym dopełnieniem jesiennego klimatu.

     Na koniec była możliwość osłodzenia sobie życia za pomocą kawałka ciasta, które to kulinarne dzieła sztuki były wykonane przez posiadających również taką dodatkową kwalifikację pedagogów.

     A na koniec - sobie oraz wszystkim moim Koleżankom i Kolegom życzę, aby nasza praca miała taki właśnie słodki posmak wykwintnego ciasta.

Tekst: Anna Wójcik
Zdjęcia: Anna Pokrzywińska

 Galeria zdjęć