Czas Bożego Narodzenia to czas świątecznych trudów, porządków, szykowania wigilijnych potraw, szukania prezentów dla najbliższych. Dziś uczniowie naszej szkoły wraz z zaproszonymi gośćmi, dyrekcją szkoły, nauczycielami i rodzicami zatrzymali się na chwilę w codziennym pędzie, by dostrzec to, co w czasie świąt jest najważniejsze.

     Uczniowie klas IV podczas swojego przedstawienia przypomnieli nam o ważnych tradycjach i zwyczajach, przywołali poetyckie obrazy świąt zapisane w wierszach polskich poetów oraz zaśpiewali znane nam wszystkim kolędy. Wspominaliśmy tych, których nie ma już wśród nas...

     Dziękujemy za piękne życzenia Panu Burmistrzowi Pawłowi Knaflowi, Pani Dyrektor Grażynie Dubiel, Samorządowi Uczniowskiemu oraz przedstawicielom Rady Rodziców. Mamy nadzieję, że te piękne życzenia spełnią się w nadchodzącym roku. Życzymy jeszcze raz świąt pełnych bliskości, miłości i spokoju.

Tekst: Renata Natkaniec
Zdjęcia: Anna Pokrzywińska

 Galeria zdjęć