29 maja w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka. Samorząd Uczniowski przy współpracy z przyjaciółmi szkoły i nauczycielami przygotował wiele atrakcji. Swoje pokazy przygotowała Straż Pożarna i Policja. Zaprezentowali oni między innymi swoje samochody i ich wyposażenie. Można było lać strażackim wężem wodę lub dotknąć kajdanek policyjnych. W trakcie obchodów Dnia Dziecka odbył się także pokaz pierwszej pomocy, który cieszył się znaczną popularnością bo wielu uczniów chciało nauczyć się metod ratowania życia. Szkołę odwiedził również rajdowiec, pan Artur Mistarz. Przyjechał do nas swoim super samochodem. Każdy mógł do niego wsiąść i poczuć się jak kierowca rajdowy. 

     Na terenie szkoły znalazły się także dmuchańce dla małych i dużych dzieci. Miejscami cieszącymi się szczególną popularnością był grill i kramik z ciastami pieczonymi przez rodziców. Długie kolejki ustawiały się także, aby otrzymać popcorn i watę cukrową. Oprócz tego przygotowano ściankę do zdjęć, liczne gry towarzyskie a także tańce i zawody sportowe.

     Pogoda dopisała więc wszyscy bawili się wyśmienicie! Miło było patrzeć jak radośnie bawią się nasi podopieczni.

Autor tekstu: Monika Juda-Cerek
Fotografie: Barbara i Jerzy Waszuk

 Galeria zdjęć