22 czerwca zakończyliśmy w klasach 0 - III kolejny rok szkolny. Część oficjalna tej uroczystości odbyła się w Hali Sportowej w Słomnikach, tutaj nagrody za wzorowe zachowanie i bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali uczniowie klas trzecich. Rozdano również nagrody za stuprocentową frekwencję oraz dyplomy dla rodziców za bezinteresowną pomoc naszej szkole. Dyplomy otrzymali również członkowie Teatru Amatorskiego DECORUM, do którego należą niektórzy uczniowie naszej szkoły i ich rodzice. Teatr prowadzony jest przez Panią Ewę Dulewicz i Panią Annę Wójcik - dziękujemy za piękne przedstawienia i z niecierpliwością czekamy na przyszły rok.

Spotkania z wychowawcami odbyły się w poszczególnych salach lekcyjnych w naszej szkole, gdzie w klasach I - II rozdano nagrody za wzorowe zachowanie i wysokie wyniki w nauce. Miniony rok szkolny był bardzo pracowity, uczniowie nie tylko przygotowywali się do zajęć ale też brali udział w wielu konkursach, programach, projektach. Wielu z nich osiągnęło duże sukcesy. Życzymy wesołych i bezpiecznych wakacji.

Tekst: J. Piwowarczyk