Rok szkolny 2018/ 19 zakończył się dość nietypowo, bo w środę 19 czerwca. Na ten dzień wszyscy czekali z utęsknieniem.

O godzinie 8:00 w hali sportowej zgromadzili się uczniowie klas IV-VI. Samorząd  Uczniowski powitał serdecznie wszystkich przybyłych na  tą uroczystość. Pani wicedyrektor Grażyna Dubiel podziękowała wszystkim za całoroczną pracę, pogratulowała sukcesów i wręczyła nagrody książkowe i dyplomy tym wszystkim, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce i zachowaniu.

Nagrody otrzymali również ci uczniowie, którzy nie opuścili ani jednego dnia w tym roku szkolnym. Ogromne podziękowania skierowała do rodziców, angażujących się szczególnie w pracę na rzecz szkoły. Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich sal,  gdzie odebrali świadectwa.

Tekst: Ewa Michalska - Kiwior