Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych

  • Termin składania dokumentów od 2 marca do 31 marca 2021r.
  • podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych/niezakwalifikowanych 12 kwietnia 2021r.
  • potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia od 14 kwietnia do 21 kwietnia 2021r.
  • podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych 23 kwietnia 2021r. 
  1. Do oddziału przedszkolnego przy szkole podstawowej w Słomnikach przyjmowane są dzieci z zamieszkałe na terenie Gminy Słomniki w wieku 3-5 lat
  2. Do oddziału przedszkolnego przy szkole podstawowej w Słomnikach dla dzieci realizujących roczne obowiązkowe przygotowanie przedszkolne ( zerówka) przyjmowane są dzieci z zamieszkałe na terenie Gminy Słomniki w wieku 6 lat
  3. W przypadku większej liczby kandydatów niż liczba wolnych miejsc na pierwszym etapie postępowania rekrutacyjnego są brane pod uwagę kryteria zgodne z regulaminem rekrutacji.
  4. Kandydaci zamieszkali poza obszarem Gminy Słomniki mogą być przyjęci do oddziału przedszkolnego , jeżeli po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego zgodnie z regulaminem rekrutacji szkoła dysponuje wolnymi miejscami.

   W związku z trwającym stanem epidemii wnioski prosimy w miarę możliwości przesłać w formie elektronicznej (skan lub zdjęcie) na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wiadomości wpisując rekrutacja-przedszkole lub rekrutacja- zerówka 

  Załączniki do pobrania