Godziny do dyspozycji dla rodziców i dzieci w roku szkolnym 2022/2023

 L.p.

 Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

 Godziny

Sala

1

Adamek-Lepiarczyk Katarzyna

wtorek

12.30 – 13.30

12 n

2

Bielak Agnieszka

wtorek

8.45 – 9.45

4 n

3

Boczkowski Andrzej

czwartek

10.30 – 11.30

kantorek w - f

4

ks. Cebula Krzysztof

środa

9.40 – 10.40

6 n

5

Ciałowicz Dorota

poniedziałek

14.30 – 15.30

11 n

6

Czaja Teresa

wtorek

13.40 – 14.40

17 s

7

Czyżewska Agnieszka

poniedziałek

11.30 – 12.30

mała świetlica

8

Dąbrowska Joanna

poniedziałek

wtorek

11.00 – 11.30

11.00 – 11.30

świetlica

9

Dimitrow Beata

poniedziałek

11.35 – 12.35

15 s

10

Domagała Justyna

środa

11.00 – 12.00 /

12.00 – 13.00

pokój nauczycielski s. s.

11

Doniec Elżbieta

wtorek

11.35 – 12.35

16 s

12

Dulewicz Ewa

piątek

7.45 – 8.45

17 s

13

Dziedzic Jolanta

poniedziałek

11.00 – 12.00 /

12.00 – 13.00

pokój nauczycielski s. s.

14

Gas-Wlazło Małgorzata

wtorek

13.30 – 14.30

22 n

15

Gręda Justyna

wtorek

11.00 – 12.00 /

12.00 – 13.00

pokój nauczycielski s. s.

16

Grudzień Monika

wtorek

12.30 – 13.30

9 n

17

Juda-Cerek Monika

czwartek

10.30– 11.30

10 n

18

Karnia Katarzyna

wtorek

11.00 – 12.00 /

12.00 – 13.00

pokój nauczycielski s. s.

19

Klimek Joanna

Godziny pracy pedagoga (inf. na stronie internetowej SP oraz dzienniku elektronicznym)

gabinet pedagoga n.s.

20

ks. Korban Filip

środa

8.45 – 9.45

6 n

21

Kornat Justyna

poniedziałek

11.00 – 12.00

12.00 – 13.00

pokój nauczycielski s.s

22

Lofek Ewa

poniedziałek

8.45 – 9.45

pokój nauczycielski (13n)

23

Lupa Katarzyna

piątek

12.30 – 13.30

17 n

24

Łączny Natasza

poniedziałek

12.30 – 13.30

19 n

25

Łączny Urszula

piątek

13.00 – 14.00

gabinet logopedy s.s.

26

s. Łukaszewska Kamila

wtorek

8.50 – 9.50

pokój nauczycielski s.s

27

Marchewka Karolina

poniedziałek

10.30 – 11.30

świetlica mała

28

Michalska-Kiwior Ewa

poniedziałek

13.30 – 14.30

14 n

29

Miłek Agnieszka

środa

czwartek

7.30 – 8.00

7.30 – 8.00

biblioteka n.s.

30

Miszczyk Michał

piątek

8.50 – 9.50

kantorek w-f

31

Natkaniec Renata

piątek

11.45 - 12.45

15 n

32

Pabiańczyk Maria

poniedziałek

10.15 – 11.15

świetlica szkolna

33

Pikiel Magdalena

poniedziałek

11.00 – 12.00 /

12.00 – 13.00

przedszkole I P. s.s.

34

Piotrowska-Gugała Małgorzata

poniedziałek

środa

12.00 – 12.30

13.00 – 13.30

gabinet pedagogiczny s.s.

35

Piwowarczyk Jolanta

wtorek

7.50 – 8.50

18 s

36

Pokrzywińska Anna

środa

13.30 – 14.30

biblioteka s.s.

37

Sadowska Ewelina

czwartek

12.00 – 13.00

 

38

Sowa Małgorzata

środa

7.50 -8.55

21 n

39

Szczepaniak Maria

czwartek

13.30- 14.30

12 s

40

Szczygieł  Monika

środa

9.00 – 10.00

14 n

41

Szwed  Ewelina

wtorek

12.30 – 13.30

3 n

42

Sztajnke Agnieszka

wtorek

7.50 – 8.50

pokój nauczycielski (13n)

43

Szurma Katarzyna

wtorek

11.00 – 12.00 /

12.00 – 13.00

pokój nauczycielski s.s

44

Tłuszcz Joanna

poniedziałek

12.30 -13.30

11 s

45

Tochowicz Diana

środa

12.30 – 13.30

19 s

46

Trzeciakiewicz Monika

środa

8.30 – 9.30/

15.00 – 16.00

gabinet pedagoga s.s.

47

Trzęsiec Alina

wtorek

środa

10.00 – 10.30 /

9.00 – 9.30

12 s

48

Tyrkalska Agnieszka

wtorek

12.00 – 13.00

pokój nauczycielski s.s

49

Warszewska Dominika

czwartek

15.00 – 16.00

pokój nauczycielski s.s

50

Waszuk Barbara

wtorek

13.30 – 14.30

16 n

51

Waszuk Jerzy

piątek

12.30 – 13.30

hala sportowa

52

Wójcik Anna

piątek

12.00 – 13.00

5 n

53

Ziółek-Ciałowicz Kamila

Wtorek

środa

10.00 – 10.30

9.00 – 9.30

pokój nauczycielski s.s

54

Żarkowska Iwona

czwartek

10.40 – 11.40

14 s

55

Żmigrodzka Kaleta Monika

poniedziałek

13.00 – 14.00

pokój nauczycielski s.s