Drodzy uczniowie!

Niestety, od poniedziałku 31 stycznia 2022r. do 27 lutego 2022r. część z Was, czyli uczniowie klas V – VIII będą uczyć się zdalnie wg znanych już zasad i planu lekcji, który jest już zamieszczony na naszej stronie internetowej (sprawdźcie, bo niektórym klasom zmienił się układ lekcji).

Młodsi uczniowie i dzieci przedszkolne będą miały zajęcia w budynku szkolnym. Tak jak zwykle działać też będzie szkolna stołówka, świetlica, biblioteka i dowóz.

Wszystkich nas obowiązują znane już PROCEDURY DOTYCZĄCE SZCZEGÓLNYCH ROZWIĄZAŃ ZWIĄZANYCH Z ZAPOBIEGANIEM, PRZECIWDZIAŁANIEM I ZWALCZANIEM COVID- 19 a w szczególności:

- do szkoły może uczęszczać uczeń bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają na kwarantannie lub w izolacji w warunkach domowych;

- uczniowie mogą być przyprowadzani do szkoły i z niej odbierani przez opiekunów bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych…;

- wchodząc do szkoły uczeń ma zachować dystans min. 1,5 m, założyć maseczkę, którą można zdjąć dopiero w sali lekcyjnej;

- po wejściu do szkoły należy zdezynfekować ręce…

Dyrektor szkoły – Anna Lepiarczyk