Nazwisko
i imię ucznia

Klasa

Osiągnięcia

Opiekun

Baran Oliwia

7a

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słomniki w Mini Koszykówce Dziewcząt

J. Waszuk

Bibuła Wiktoria

4a

Wyróżnienie w konkursie Kangur Matematyczny

B. Krzyżak

I miejsce w kategorii zespoły Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek

M. Szczepaniak

Bielawski Emil

8b

I miejsce drużynowo w Międzypowiatowej Lidze Strzeleckiej LOK

A. Boczkowski

Bielawski Kacper

5d

Wynik bardzo dobry w konkursie Kangur Matematyczny

E. Szwed

Brykalski Dawid

3c

Specjalna nagroda w konkursie plastycznym „Rośliny w obrazach Stanisława Wyspiańskiego”

E. Doniec

Całek Filip

3c

Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Literacko – Plastycznym „Ja, mój kraj, moja mała ojczyzna”

E. Doniec

Ciałowicz Kaja

8a

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słomniki w Mini Koszykówce Dziewcząt

J. Waszuk

Ciesielski Igor

7a

II miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

M. Miszczyk

Cnota Piotr

8a

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słomniki w Piłce Koszykowej Chłopców

M. Miszczyk

Czapla Julia

5b

III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

J. Waszuk

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słomniki w Mini Koszykówce Dziewcząt

Czyżewska Amelia

6c

I miejsce w kategorii zespoły Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek

M. Szczepaniak

Dobrzycka Antonina

6c

I miejsce w kategorii zespoły Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek

M. Szczepaniak

Dusza Amelia

7b

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego XXV Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej, który odbędzie się w przyszłym roku szkolnym

ks. M. Guździoł

I miejsce w kategorii zespoły Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek

M. Szczepaniak

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słomniki w Mini Koszykówce Dziewcząt

J. Waszuk

Dzioba Nikola

6c

I miejsce w kategorii zespoły Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek

M. Szczepaniak

Filipowicz Piotr

5d

Laureat na poziomie diecezji Ogólnopolskiego Konkursu Biblijnego „Sola Scriptura” organizowanego przez Wydawnictwo Augustana oraz Generalnego Wizytatora Nauczania Kościelnego w Kościele Ewangelicko - Augsburskim

-

Furgalska Julia

7b

II miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

J. Waszuk

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słomniki w Mini Koszykówce Dziewcząt

Furgał Anna

7a

II miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

J. Waszuk

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słomniki w Mini Koszykówce Dziewcząt

Gacek Dawid

8a

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słomniki w Piłce Koszykowej Chłopców

 M. Miszczyk

Gajos Gabriela

2b

Wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny

J. Piwowarczyk

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym „Piękna nasza Polska cała”

Gas Katarzyna

6a

I miejsce w kategorii zespoły Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek

M. Szczepaniak

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt

A. Boczkowski

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słomniki w Mini Koszykówce Dziewcząt

Gądek Magdalena

5a

I miejsce w kategorii zespoły Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek

M. Szczepaniak

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słomniki w Mini Koszykówce Dziewcząt

M. Miszczyk

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt

Gębala Patrycja

3a

Wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny

I. Żarkowska

Górowska Gabriela

3c

III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Literacko – Plastycznym „Ja, mój kraj, moja mała ojczyzna”

E. Doniec

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Bajki Mickiewicza w sztuce malarskiej”

Grochowina Bartłomiej

3c

Wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny

E. Doniec

Grudzień Hanna

6a

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt

A. Boczkowski

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słomniki w Mini Koszykówce Dziewcząt

Gryc Krystian

8b

Zakwalifikował się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu  Matematycznego

B. Krzyżak

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słomniki w Piłce Koszykowej Chłopców

M. Miszczyk

Harmaj Cezary

7b

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słomniki w Piłce Koszykowej Chłopców

A. Boczkowski

Hlawacz Jan

7a

Zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Historycznego

M. Sowa

Idzik Aleksandra

2b

Wyróżnienie w Gminnym Konkursie „Bombka Bożonarodzeniowa”

J. Piwowarczyk

Idzik Bartosz

6c

I miejsce w Gminnym Konkursie „Bombka Bożonarodzeniowa”

K. Adamek-Lepiarczyk

Idzik Karol

2b

III miejsce w Gminnym Konkursie „Bombka Bożonarodzeniowa”

J. Piwowarczyk

Jajkiewicz Amelia

7b

I miejsce w kategorii zespoły Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek

M. Szczepaniak

Kaczmarczyk Aleksander

3a

Wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny

I. Żarkowska

Kaczmarczyk Karol

5a

I miejsce drużynowo w Międzypowiatowej Lidze Strzeleckiej LOK

A. Boczkowski

Kalinowska Justyna

6b

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Moje wspomnienie z lekcji”

B. Waszuk

III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

J. Waszuk

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słomniki w Mini Koszykówce Dziewcząt

Kłosińska Gabriela

7a

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego XXV Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej, który odbędzie się w przyszłym roku szkolnym

ks. M. Guździoł

Kmita Nikola

6b

III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

J. Waszuk

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słomniki w Mini Koszykówce Dziewcząt

Kolano Ida

3c

Wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny

E. Doniec

Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Literacko – Plastycznym „Ja, mój kraj, moja mała ojczyzna”

Komenda Katarzyna

7a

I miejsce w kategorii zespoły Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek

M. Szczepaniak

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słomniki w Mini Koszykówce Dziewcząt

J. Waszuk

Konieczny Szymon

7b

Zakwalifikował się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

E. Michalska-Kiwior

Korus Wiktoria

2c

Wynik dobry w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny

D. Tochowicz

Kralka Gabriel

6c

II miejsce w Gminnym Konkursie „Bombka Bożonarodzeniowa”

K. Adamek-Lepiarczyk

Kramarz Julia

3c

Wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny

E. Doniec

Krysa Bartosz

5c

I miejsce w kategorii zespoły Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek

M. Szczepaniak

Krzyk Dawid

8b

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słomniki w Piłce Koszykowej Chłopców

 M. Miszczyk

Krzyszkiewicz Piotr

7b

II miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

 A. Boczkowski

Książek Weronika

8b

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Chemicznego

M. Gas-Wlazło

Kuca Wiktoria

5c

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego XXV Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej, który odbędzie się w przyszłym roku szkolnym

A. Jakubek

Kura Franciszek

7b

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słomniki w Piłce Koszykowej Chłopców

 A. Boczkowski

Kura Kacper

7b

Zakwalifikował się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu  Matematycznego

A. Bielak

Kurbiel Maja

6b

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słomniki w Mini Koszykówce Dziewcząt

 J. Waszuk

Kurbiel Patryk

6a

III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

 A. Boczkowski

Kwieciński Kamil

6b

Zakwalifikował się do etapu rejonowego XXV Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej, który odbędzie się w przyszłym roku szkolnym

A. Jakubek

Lis Karolina

6a

I miejsce w kategorii soliści Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek

M. Szczepaniak

I miejsce w kategorii zespoły Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek

Lupa Karol

8b

I miejsce drużynowo w Międzypowiatowej Lidze Strzeleckiej LOK

A. Boczkowski

Łączny Filip

7b

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słomniki w Piłce Koszykowej Chłopców

A. Boczkowski

Łączny Maria

8b

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

M. Szczygieł

Madlewska Emilia

7b

I miejsce w Konkursie Literackim „O Pawie Pióro”

M. Grudzień

Małecka Zuzanna

6a

I miejsce w Konkursie Literackim „O Pawie Pióro”

M. Jakubek

Małek Szymon

5b

Wynik bardzo dobry w konkursie Kangur Matematyczny

E. Szwed

Małek Wiktor

2a

Wyróżnienie w konkursie Kangur Matematyczny

E. Dulewicz

Mazur Lena

2b

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym „Piękna nasza Polska cała”

J. Piwowarczyk

III miejsce w Gminnym Konkursie „Bombka Bożonarodzeniowa”

Mich Martyna

8b

II miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

J. Waszuk

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słomniki w Mini Koszykówce Dziewcząt

Mich Oliwier

6c

III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

M. Miszczyk

Miszczyk Kacper

5c

I miejsce w kategorii zespoły Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek

M. Szczepaniak

Mocak Julia

8a

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słomniki w Mini Koszykówce Dziewcząt

 J. Waszuk

 

Mrajca Iga

 

 

5b

 

III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

 

 J. Waszuk

 

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słomniki w Mini Koszykówce Dziewcząt

Mrożkiewicz Maja

2c

Wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny

D. Tochowicz

Muszyńska Wiktoria

5b

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt

J. Waszuk

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słomniki w Mini Koszykówce Dziewcząt

Natkaniec Agata

7a

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słomniki w Mini Koszykówce Dziewcząt

J. Waszuk

Natkaniec Natalia

3a

Wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny

I. Żarkowska

Osikowski Patryk

7b

Wyróżnienie w Gminnym Konkursie „Bombka Bożonarodzeniowa”

K. Adamek-Lepiarczyk

Piotrowski Kacper

3c

I miejsce w Gminnym Konkursie „Bombka Bożonarodzeniowa”

E. Doniec

Piwowarczyk Julia

6b

I miejsce indywidualnie wśród startujących dziewcząt w Międzypowiatowej Lidze Strzeleckiej LOK

A. Boczkowski

I miejsce drużynowo w Międzypowiatowej Lidze Strzeleckiej LOK

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt

J. Waszuk

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słomniki w Mini Koszykówce Dziewcząt

Piwowarski Maciej

7b

Zakwalifikował się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu  Geograficznego

N. Łączny

II miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

A. Boczkowski

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słomniki w Piłce Koszykowej Chłopców

Plutecka Weronika

5b

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt

J. Waszuk

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słomniki w Mini Koszykówce Dziewcząt

Przecherska Alicja

3c

Wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny

E. Doniec

Pycia Bartłomiej

4a

Wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny

B. Krzyżak

Regucka Milena

4a

I miejsce w kategorii zespoły Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek

M. Szczepaniak

Siudek Anna

7a

II miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

 J. Waszuk

Siudek Marcin

6c

III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

M. Miszczyk

Sobczyk Nikola

8b

Finalistka etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Biologicznego

M. Gas-Wlazło

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słomniki w Mini Koszykówce Dziewcząt

J. Waszuk

Sowula Jakub

5b

Wyróżnienie w konkursie Kangur Matematyczny

E. Szwed

Srogosz Julia

7a

II miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

 J. Waszuk

Suchan Zuzanna

8a

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słomniki w Mini Koszykówce Dziewcząt

 J. Waszuk

Surdel Bartosz

7a

II miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

J. Waszuk

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słomniki w Piłce Koszykowej Chłopców

Szerszeń Zofia

6a

Wyróżnienie w XVI Ogólnopolskim Konkursie dla Młodzieży „Pomóż ocalić życie bezbronnemu” o nagrodę im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki

M. Jakubek

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego XXV Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej, który odbędzie się w przyszłym roku szkolnym

ks. M. Guździoł

I miejsce w kategorii zespoły Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek

M. Szczepaniak

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt

A. Boczkowski

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słomniki w Mini Koszykówce Dziewcząt

Szewczyk Kamil

7b

Zakwalifikował się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Geograficznego

N. Łączny

Sztajnke Natalia

8a

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słomniki w Mini Koszykówce Dziewcząt

 J. Waszuk

Świątek Zuzanna

6a

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt

A. Boczkowski

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słomniki w Mini Koszykówce Dziewcząt

Świechowska Liliana

6a

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt

A. Boczkowski

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słomniki w Mini Koszykówce Dziewcząt

Świerczyński Kacper

6b

III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

J. Waszuk

Tochowicz Emilia

7b

I miejsce w kategorii zespoły Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek

M. Szczepaniak

Udziela Anna

7a

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego XXV Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej, który odbędzie się w przyszłym roku szkolnym

ks. M. Guździoł

I miejsce w kategorii zespoły Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek

M. Szczepaniak

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słomniki w Mini Koszykówce Dziewcząt

J. Waszuk

Waligóra Maciej

2b

Wyróżnienie w Gminnym Konkursie „Bombka Bożonarodzeniowa”

J. Piwowarczyk

Wandas Alicja

3c

Wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny

E. Doniec

Wyróżnienie w konkursie Kangur Matematyczny

Laureat dwuetapowego Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego „Kaktus 2020”

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym „Piękna nasza Polska cała”

I miejsce w Konkursie Literackim „O Pawie Pióro”

I miejsce w kategorii soliści Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Bajki Mickiewicza w sztuce malarskiej”

Wącławska Jagoda

3c

Wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny

E. Doniec

Wieczorek Weronika

6b

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt

J. Waszuk

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słomniki w Mini Koszykówce Dziewcząt

Więcek Oliwia

1a

Wyróżnienie w Gminnym Konkursie „Bombka Bożonarodzeniowa”

B. Jędrychowska

Wiśniewska Helena

4a

Wynik dobry w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny

B. Krzyżak

I miejsce w kategorii zespoły Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek

M. Szczepaniak

Włodarczyk Julia

6b

III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

J. Waszuk

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słomniki w Mini Koszykówce Dziewcząt

Włodarczyk Katarzyna

5c

Wyróżnienie w konkursie Kangur Matematyczny

K. Lupa

Włodarz Hanna

8b

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Chemicznego

M. Gas-Wlazło

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słomniki w Mini Koszykówce Dziewcząt

J. Waszuk

Wójcik Kacper

6c

Wyróżnienie w Gminnym Konkursie „Bombka Bożonarodzeniowa”

K. Adamek-Lepiarczyk

Wójcik Urszula

1a

II miejsce w Gminnym Konkursie „Bombka Bożonarodzeniowa”

B. Jędrychowska

Wójcik Zuzanna

5a

I miejsce w kategorii zespoły Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek

M. Szczepaniak

Zagrodzki Bartosz

3c

Wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny

E. Doniec

Zagrodzki Kacper

8b

II miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

M. Miszczyk

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słomniki w Piłce Koszykowej Chłopców

Zdeb Daniel

5b

III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

J. Waszuk

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Osiągnięcia

Opiekun

Augustynowicz Jan

VI a

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

M. Szczygieł

Beliczyńska Kinga

V c

Wyróżnienie  w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno – Historycznym pt. „11 listopada – pamiętać wypada”

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego XXIV Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej

K. A. Lepiarczyk
M. Sowa


A. Jakubek

Bentkowski Jakub

VIII a

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka niemieckiego

Zakwalifikował się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

Zakwalifikował się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego

B. Waszuk

 

E. Pauliczek

 

B. Waszuk

 

E. Pauliczek

Bentkowski Szymon

III b gim.

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Koszykowej

J. Waszuk

Bętkowski Karol

III b gim.

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Koszykowej

J. Waszuk

Bibuła Wiktoria

III a

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek „Zaśpiewajmy Kolędę Jezusowi dziś…”

B. Jędrychowska

B. Jędrychowska

Bielak Martyna

VIII b

Laureat XXIV Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z matematyki

II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju w tańcu nowoczesnym

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu z Fizyki

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Chemicznego

ks. A. Dziadek
ks. M. Guździoł

K. Lupa

 

J. Dąbrowska

 

D. Ciałowicz

 

M. Gas – Wlazło

Bogacz Kamila

VIII b

II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju w tańcu nowoczesnym

J. Dąbrowska

Cerek Szymon

VIII b

Zakwalifikował się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

M. Szczygieł

Chmiel Dawid

III b gim.

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Koszykowej

M. Miszczyk

Ciałowicz Gabriela

III a gim.

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

B. Waszuk

Ciszewska Oliwia

VIII b

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka polskiego

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z matematyki

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

III miejsce w konkursie „Trwała i zdrowa rodzina podstawą państwa”

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

M. Jakubek

K. Lupa

M. Szczygieł

 

M. Jakubek

 

M. Szczygieł

Czyżewska Amelia

V c

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno – Historycznym pt. „11 listopada – pamiętać wypada”

K. A. Lepiarczyk
M. Sowa

Dobrzycka Antonina

V c

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny

Zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego konkursu „Krakowska Matematyka”

B. Krzyżak

 

B. Krzyżak

 

B. Krzyżak

Domagała Adam

II c

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny

E. Doniec

 

E. Doniec

Duda Sebastian

III b gim.

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Koszykowej

J. Waszuk

Duliban Mateusz

VIII a

Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie z Języka Angielskiego

B. Waszuk

B. Waszuk

B. Waszuk

Duliban Mikołaj

IV b

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

E. Michalska-Kiwior

Dusza Amelia

VI b

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na prezentację Multimedialną „Świadomy uczeń – zdrowy dorosły”

A.  Bielak

Dzioba Nikola

V c

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

B. Waszuk

Feluś Igor

V c

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

B. Waszuk

Furgał Anna

VI a

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

M. Szczygieł

Gajos Gabriela

I b

II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Świadomy uczeń – zdrowy dorosły”

J. Piwowarczyk

Gizdoń Aleksandra

II a

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym „Jestem Polakiem”

I. Żarkowska

Górowska Gabriela

II c

I miejsce w Konkursie plastycznym powiatu miechowskiego „Bajki Mickiewicza w sztuce malarskiej”

II miejsce w  Powiatowym Konkursie literacko – plastycznym „Ja, mój kraj, moja ojczyzna”

E. Doniec

E. Doniec

Grabski Michał

III c gim.

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z matematyki

K. Lupa

Grudzień Hanna

V a

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie na prezentację Multimedialną „Świadomy uczeń – zdrowy dorosły”

M. Szczygieł

A. Bielak

Gryc Adrian

III b gim.

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Koszykowej

J. Waszuk

Grzegórzko Weronika

III a gim.

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z matematyki

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania w Językach Obcych

L. Jędrychowska

B. Waszuk

Idzik Bartosz

V c

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

B. Waszuk

Jajkiewicz Dominika

III a gim.

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z matematyki

L. Jędrychowska

Jakubas Joanna

VIII b

II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju w tańcu nowoczesnym

J. Dąbrowska

Janeczek Aleksandra

VIII b

II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju w tańcu nowoczesnym

J. Dąbrowska

Kaczmarczyk Maciej

III b gim.

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Koszykowej

J. Waszuk

Kmita Klaudia

VIII b

II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju w tańcu nowoczesnym

J. Dąbrowska

Kolano Ida

II c

II miejsce w  Ogólnopolskim konkursie literackim „Świąteczne zdarz(e)nie”

E. Doniec

Konieczny Szymon

VI b

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

E. Michalska-Kiwior

Kopciński Szymon

III b gim.

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Koszykowej

J. Waszuk

Krawczyk Jan

V c

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

B. Waszuk

Krawczyk Szymon

VI b

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

E. Michalska-Kiwior

Król Maciej

V a

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno – Historycznym pt. „11 listopada – pamiętać wypada”

K. A. Lepiarczyk

M. Juda - Cerek

Krzemińska Martyna

VII a

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno – Historycznym pt. „11 listopada – pamiętać wypada”

K. A. Lepiarczyk
M. Sowa

Krzyworzeka Nikola

V c

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno – Historycznym pt. „11 listopada – pamiętać wypada”

K. A. Lepiarczyk
M. Sowa

Książek Paweł

III a gim.

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Albus z chemii

M. Gas-Wlazło

Kwieciński Kamil

V b

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

B. Waszuk

Łączny Amelia

VIII b

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania w Językach Obcych

E. Pauliczek

Łączny Maria

VII b

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

M. Szczygieł

Łysy Kacper

V b

III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na prezentację Multimedialną „Świadomy uczeń – zdrowy dorosły”

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno – Historycznym pt. „11 listopada – pamiętać wypada”

A. Bielak

K. A. Lepiarczyk
M. Sowa

Maćkiewicz Martyna

III a gim.

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

I miejsce w konkursie „Trwała i zdrowa rodzina podstawą państwa”

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „O Pawie Pióro”

B. Waszuk

B. Waszuk

 

A. Wójcik

A. Wójcik

Małek Szymon

IV b

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

Zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego konkursu „Krakowska Matematyka”

E. Szwed


E. Michalska-Kiwior

 

E. Szwed

Margul Gabriela

VIII a

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

B. Waszuk

 

B. Waszuk

Mędrala Maria

VIII a

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego XXIV Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej

ks. A. Dziadek
ks. M. Guździoł

Miszczyk Kacper

IV c

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

B. Waszuk

Miszczyk Natalia

III a gim.

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

B. Waszuk

 

B. Waszuk

Młyńska Aleksandra

IV c

II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na prezentację Multimedialną „Świadomy uczeń – zdrowy dorosły”

A. Bielak

Natkaniec Aleksandra

VIII c

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka polskiego

A. Wójcik

Nowaczek Małgorzata

VIII b

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z matematyki

II miejsce w konkursie „Trwała i zdrowa rodzina podstawą państwa”

K. Lupa

M. Jakubek

Paluch Franciszek

VIII c

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka polskiego

Zakwalifikował się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

Zakwalifikował się do etapu rejonowego XXIV Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania w Językach Obcych

A. Wójcik

 

M. Szczygieł

 

ks. A. Dziadek
ks. M. Guździoł

 

M. Szczygieł

Perek Arkadiusz

III b gim.

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Koszykowej

J. Waszuk

Perek Bartłomiej

III b gim.

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Koszykowej

J. Waszuk

Piotrowski Kacper

II c

III miejsce w  Powiatowym Konkursie literacko – plastycznym „Ja, mój kraj, moja ojczyzna”

E. Doniec

Piwowarska Barbara

III a gim.

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z matematyki

L. Jędrychowska

Piwowarska Ismena

I a

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Młodych Talentów

E. Dulewicz

Piwowarska Jagoda

V c

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

B. Waszuk

Piwowarski Maciej

VI b

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

E. Michalska-Kiwior

Pokrzywińska Maja

VIII a

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka polskiego

A. Wójcik

Przecherska Alicja

II c

III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Świadomy uczeń – zdrowy dorosły”

E. Doniec

Pycia Bartłomiej

III a

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie poetycko – plastycznym „Wiosna wierszem malowana”

B. Jędrychowska

 

B. Jędrychowska


B. Jedrychowska

Pycia Ewa

I c

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Świadomy uczeń – zdrowy dorosły”

D. Tochowicz

Pycia Jakub

III a

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie poetycko – plastycznym „Wiosna wierszem malowana”

B. Jedrychowska

Regucka Milena

III a

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „O Pawie Pióro”

B. Jędrychowska

Siedlarz Aleksandra

VIII c

II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju w tańcu nowoczesnym

A. Boczkowski

Sobczyk Nikola

VII b

Laureat Małopolskiego Konkursu Geograficznego

III miejsce  w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno – Historycznym pt. „11 listopada – pamiętać wypada”

G. Dubiel
K. A. Lepiarczyk
M. Sowa

Stanek Mateusz

V a

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

M. Szczygieł

Stańdo Adrian

III b gim.

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Koszykowej

J. Waszuk

Stawiński Krzysztof

III b gim.

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Koszykowej

J. Waszuk

Szczepańska Natalia

VIII a

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

B. Waszuk

Szerszeń Zofia

V a

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego XXIV Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej

s. Jolanta Koźlak

Świątek Emilia

VIII b

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z matematyki

II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju w tańcu nowoczesnym

K. Lupa

J. Dąbrowska

Świerczyński Kacper

V b

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

B. Waszuk

Tochowicz Emilia

IV a

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

M. Szczygieł

Udziela Anna

VI a

Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Bezpiecznie z wodą i przyrodą"

Wyróżnienie  w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno – Historycznym pt. „11 listopada – pamiętać wypada”

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego XXIV Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej

K. A. Lepiarczyk

 

K. A. Lepiarczyk
M. Sowa

A. Jakubek

Wandas Alicja

II c

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Świadomy uczeń – zdrowy dorosły”

Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Młodych Talentów

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym „Jestem Polakiem”

E. Doniec


E. Doniec

 

E. Doniec

E. Doniec

E. Doniec

Wącławska Jagoda

II c

Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny

E. Doniec

Wiklik Milena

IV c

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

Wyróżnienie  w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno – Historycznym pt. „11 listopada – pamiętać wypada”

B. Waszuk

K. A. Lepiarczyk
M. Juda - Cerek

Wiśniewska Helena

III a

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „O Pawie Pióro”

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym „Jestem Polakiem”

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie poetycko – plastycznym „Wiosna wierszem malowana”

B. Jędrychowska

 

B. Jędrychowska

B. Jędrychowska

B. Jędrychowska

Włodarczyk Katarzyna

IV c

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

B. Waszuk

Włodarz Hanna

VII b

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Geograficznego

G. Dubiel

Wójcik Kacper

V c

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego


B. Waszuk

Zagrodzka Julia

III c gim.

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Albus z matematyki

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z chemii

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie z Języka Angielskiego

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Chemicznego

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

B. Waszuk

 

K. Lupa

M. Gas - Wlazło

B. Waszuk

 

M. Gas – Wlazło

 

B. Waszuk

Zagrodzki Kacper

V c

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Koszykowej

M. Miszczyk

Zieliński Szymon

II c

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie poetycko – plastycznym „Wiosna wierszem malowana”

E. Doniec

Zygmuntowicz Karolina

VIII a

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka polskiego

A. Wójcik

 

Nazwisko i imię ucznia Klasa Osiągnięcie Opiekun
Bentkowski Jakub 7a Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Albus z języka angielskiego B. Waszuk
Bielak Martyna 7b Laureat w ogólnopolskim konkursie Albus z matematyki
Laureat w ogólnopolskim konkursie Albus z chemii
Finalista XXIII Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej
Zakwalifikowała się 
do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego
Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania
w Językach Obcych
K. Lupa
M. Gas-Wlazło
A. Jakubek
K. Lupa

E. Pauliczek

Bogacz Kamila 7b Zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego M. Szczygieł
Całek Filip 1c I miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym o tematyce integracyjnej "Jesteśmy razem"
III miejsce
w międzyszkolnym konkursie matematyczno – plastycznym „Matematyka w przyrodzie i otaczającym świecie" w ramach projektu „Przyroda okiem matematyka”
E. Doniec


E. Doniec
Cerek Szymon 7b Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Albus z języka angielskiego M. Szczygieł
Ciszewska Oliwia 7b Zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego M. Szczygieł
Cnota Maciej 4c I miejsce w Mikołajkowym Turnieju o Mistrzostwo Gminy w piłce nożnej halowej M. Miszczyk
Dobrzycka Antonina 4c Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny B. Krzyżak
Duliban Mateusz 7a Laureat w ogólnopolskim konkursie Albus z języka angielskiego
Zakwalifikował się
 do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
B. Waszuk

B. Waszuk
Filipowicz Piotr 3d Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
III miejsce w międzyszkolnym konkursie wiedzy ogólnej dla klas trzecich "Omnibus"
U. Baranek

U. Baranek
Furgał Anna 5a Laureat w ogólnopolskim konkursie Albus z języka angielskiego M. Szczygieł
Gądek Magdalena 3a III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wokalno - Recytatorskim "Młodych Talentów" E. Dulewicz
Górowska Gabriela 1c III miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Aniele stróżu mój"
III miejsce
w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Obrazy Stanisława Wyspiańskiego widziane oczami ucznia” w kategorii pastele
III miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym o tematyce integracyjnej "Jesteśmy razem"
E. Doniec

E. Doniec

E. Doniec
Klich Weronika 7a Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Albus z języka angielskiego B. Waszuk
Konieczny Szymon 5b Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Albus z języka angielskiego E. Michalska-Kiwior
Książek Weronika 6b Zakwalifikowała się do etapu rejonowego XXIII Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej A. Jakubek
Kura Franciszek 5b III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym "Kraków znany i nieznany" J. Kuchta
Kura Kacper 5b I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym "Kraków znany i nieznany" J. Kuchta
Lis Karol 7c Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Albus z matematyki
Zakwalifikował się
 do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego
B. Krzyżak

B. Krzyżak
Małek Szymon 3b Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
I miejsce w międzyszkolnym konkursie wiedzy ogólnej dla klas trzecich "Omnibus"
J. Tłuszcz

J. Tłuszcz
Margul Gabriela 7a Laureat w ogólnopolskim konkursie Albus z języka angielskiego
Laureat w ogólnopolskim konkursie Albus z matematyki
B. Waszuk
B. Krzyżak
Mędrala Maria 7a Finalista XXIII Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej A. Jakubek
Mich Oliwier 4c I miejsce w Mikołajkowym Turnieju o Mistrzostwo Gminy w piłce nożnej halowej M. Miszczyk
Mikołajczyk Roxana 3d III miejsce w międzyszkolnym konkursie wiedzy ogólnej dla klas trzecich "Omnibus" U. Baranek
Młyńska Aleksandra 3c III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wokalno - Recytatorskim "Młodych Talentów" J. Piwowarczyk
Mrajca Iga 3b I miejsce w międzyszkolnym konkursie wiedzy ogólnej dla klas trzecich "Omnibus" J. Tłuszcz
Natkaniec Magdalena 6b Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „O Pawie Pióro” M. Grudzień
Osikowski Bartłomiej 3b II miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym o tematyce integracyjnej "Jesteśmy razem"  J. Tłuszcz
Paluch Franciszek 7c Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Albus z matematyki
II miejsce
w Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania
w Językach Obcych
B. Krzyżak

T. Czaja
Pieszczek Piotr 3d III miejsce w międzyszkolnym konkursie wiedzy ogólnej dla klas trzecich "Omnibus" U. Baranek
Piotrowski Kacper 1c III miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym o tematyce integracyjnej "Jesteśmy razem" E. Doniec
Pokrzywińska Maja 7a I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „O Pawie Pióro” A. Wójcik
Pycia Bartłomiej 2a Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
Wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie poetycko - plastycznym "Wiosna wierszem malowana"
B. Jędrychowska

B. Jędrychowska
Sikorski Antoni 4c I miejsce w Mikołajkowym Turnieju o Mistrzostwo Gminy w piłce nożnej halowej M. Miszczyk
Siudek Marcin 4c I miejsce w Mikołajkowym Turnieju o Mistrzostwo Gminy w piłce nożnej halowej M. Miszczyk
Sobczyk Nikola 6b Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Albus z matematyki
Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie na prezentację multimedialną "Świadomy uczeń - zdrowy dorosły"
B. Krzyżak

A. Bielak
Stefański Sebastian 5a Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Albus z języka angielskiego E. Michalska-Kiwior
Szczepańska Natalia 7a Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Albus z języka angielskiego
Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Albus z chemii
B. Waszuk

M. Gas-Wlazło
Szerszeń Zofia  4a Zakwalifikowała się do etapu rejonowego XXIII Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej s. Jolanta
Świątek Emilia 7b Zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego M. Szczygieł
Tochowicz Emilia 3a Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „O Pawie Pióro” E. Dulewicz
Tochowicz Karolina 6a II miejsce w Powiatowym Biegu Przełajowym na trasie Koniusza - Proszowice J. Waszuk
Udziela Anna 5a Zakwalifikowała się do etapu rejonowego XXIII Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej A. Jakubek
Wiklik Milena 3c II miejsce w międzyszkolnym konkursie poetycko - plastycznym "Wiosna wierszem malowana" J. Piwowarczyk
Wiśniewska Helena 2a Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
Wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie poetycko - plastycznym "Wiosna wierszem malowana"
B. Jędrychowska

B. Jędrychowska
Wolska Emilia 3c III miejsce w międzyszkolnym konkursie poetycko - plastycznym "Wiosna wierszem malowana" J. Piwowarczyk
Zagrodzki Kacper 4c I miejsce w Mikołajkowym Turnieju o Mistrzostwo Gminy w piłce nożnej halowej M. Miszczyk
Żaba Antoni 3b I miejsce w międzyszkolnym konkursie wiedzy ogólnej dla klas trzecich "Omnibus"
II miejsce 
w Międzyszkolnym Konkursie Wokalno - Recytatorskim "Młodych Talentów"
J. Tłuszcz

J. Tłuszcz