Osiągnięcia uczniów
Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Wielkiego w Słomnikach
w roku szkolnym 2017/2018

Nazwisko i imię ucznia Klasa Osiągnięcie Opiekun
Bentkowski Jakub 7a Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Albus z języka angielskiego B. Waszuk
Bielak Martyna 7b Laureat w ogólnopolskim konkursie Albus z matematyki
Laureat w ogólnopolskim konkursie Albus z chemii
Finalista XXIII Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej
Zakwalifikowała się 
do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego
Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania
w Językach Obcych
K. Lupa
M. Gas-Wlazło
A. Jakubek
K. Lupa

E. Pauliczek

Bogacz Kamila 7b Zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego M. Szczygieł
Całek Filip 1c I miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym o tematyce integracyjnej "Jesteśmy razem"
III miejsce
w międzyszkolnym konkursie matematyczno – plastycznym „Matematyka w przyrodzie i otaczającym świecie" w ramach projektu „Przyroda okiem matematyka”
E. Doniec


E. Doniec
Cerek Szymon 7b Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Albus z języka angielskiego M. Szczygieł
Ciszewska Oliwia 7b Zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego M. Szczygieł
Cnota Maciej 4c I miejsce w Mikołajkowym Turnieju o Mistrzostwo Gminy w piłce nożnej halowej M. Miszczyk
Dobrzycka Antonina 4c Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny B. Krzyżak
Duliban Mateusz 7a Laureat w ogólnopolskim konkursie Albus z języka angielskiego
Zakwalifikował się
 do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
B. Waszuk

B. Waszuk
Filipowicz Piotr 3d Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
III miejsce w międzyszkolnym konkursie wiedzy ogólnej dla klas trzecich "Omnibus"
U. Baranek

U. Baranek
Furgał Anna 5a Laureat w ogólnopolskim konkursie Albus z języka angielskiego M. Szczygieł
Gądek Magdalena 3a III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wokalno - Recytatorskim "Młodych Talentów" E. Dulewicz
Górowska Gabriela 1c III miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Aniele stróżu mój"
III miejsce
w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Obrazy Stanisława Wyspiańskiego widziane oczami ucznia” w kategorii pastele
III miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym o tematyce integracyjnej "Jesteśmy razem"
E. Doniec

E. Doniec

E. Doniec
Klich Weronika 7a Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Albus z języka angielskiego B. Waszuk
Konieczny Szymon 5b Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Albus z języka angielskiego E. Michalska-Kiwior
Książek Weronika 6b Zakwalifikowała się do etapu rejonowego XXIII Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej A. Jakubek
Kura Franciszek 5b III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym "Kraków znany i nieznany" J. Kuchta
Kura Kacper 5b I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym "Kraków znany i nieznany" J. Kuchta
Lis Karol 7c Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Albus z matematyki
Zakwalifikował się
 do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego
B. Krzyżak

B. Krzyżak
Małek Szymon 3b Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
I miejsce w międzyszkolnym konkursie wiedzy ogólnej dla klas trzecich "Omnibus"
J. Tłuszcz

J. Tłuszcz
Margul Gabriela 7a Laureat w ogólnopolskim konkursie Albus z języka angielskiego
Laureat w ogólnopolskim konkursie Albus z matematyki
B. Waszuk
B. Krzyżak
Mędrala Maria 7a Finalista XXIII Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej A. Jakubek
Mich Oliwier 4c I miejsce w Mikołajkowym Turnieju o Mistrzostwo Gminy w piłce nożnej halowej M. Miszczyk
Mikołajczyk Roxana 3d III miejsce w międzyszkolnym konkursie wiedzy ogólnej dla klas trzecich "Omnibus" U. Baranek
Młyńska Aleksandra 3c III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wokalno - Recytatorskim "Młodych Talentów" J. Piwowarczyk
Mrajca Iga 3b I miejsce w międzyszkolnym konkursie wiedzy ogólnej dla klas trzecich "Omnibus" J. Tłuszcz
Natkaniec Magdalena 6b Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „O Pawie Pióro” M. Grudzień
Osikowski Bartłomiej 3b II miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym o tematyce integracyjnej "Jesteśmy razem"  J. Tłuszcz
Paluch Franciszek 7c Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Albus z matematyki
II miejsce
w Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania
w Językach Obcych
B. Krzyżak

T. Czaja
Pieszczek Piotr 3d III miejsce w międzyszkolnym konkursie wiedzy ogólnej dla klas trzecich "Omnibus" U. Baranek
Piotrowski Kacper 1c III miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym o tematyce integracyjnej "Jesteśmy razem" E. Doniec
Pokrzywińska Maja 7a I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „O Pawie Pióro” A. Wójcik
Pycia Bartłomiej 2a Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
Wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie poetycko - plastycznym "Wiosna wierszem malowana"
B. Jędrychowska

B. Jędrychowska
Sikorski Antoni 4c I miejsce w Mikołajkowym Turnieju o Mistrzostwo Gminy w piłce nożnej halowej M. Miszczyk
Siudek Marcin 4c I miejsce w Mikołajkowym Turnieju o Mistrzostwo Gminy w piłce nożnej halowej M. Miszczyk
Sobczyk Nikola 6b Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Albus z matematyki
Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie na prezentację multimedialną "Świadomy uczeń - zdrowy dorosły"
B. Krzyżak

A. Bielak
Stefański Sebastian 5a Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Albus z języka angielskiego E. Michalska-Kiwior
Szczepańska Natalia 7a Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Albus z języka angielskiego
Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Albus z chemii
B. Waszuk

M. Gas-Wlazło
Szerszeń Zofia  4a Zakwalifikowała się do etapu rejonowego XXIII Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej s. Jolanta
Świątek Emilia 7b Zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego M. Szczygieł
Tochowicz Emilia 3a Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „O Pawie Pióro” E. Dulewicz
Tochowicz Karolina 6a II miejsce w Powiatowym Biegu Przełajowym na trasie Koniusza - Proszowice J. Waszuk
Udziela Anna 5a Zakwalifikowała się do etapu rejonowego XXIII Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej A. Jakubek
Wiklik Milena 3c II miejsce w międzyszkolnym konkursie poetycko - plastycznym "Wiosna wierszem malowana" J. Piwowarczyk
Wiśniewska Helena 2a Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
Wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie poetycko - plastycznym "Wiosna wierszem malowana"
B. Jędrychowska

B. Jędrychowska
Wolska Emilia 3c III miejsce w międzyszkolnym konkursie poetycko - plastycznym "Wiosna wierszem malowana" J. Piwowarczyk
Zagrodzki Kacper 4c I miejsce w Mikołajkowym Turnieju o Mistrzostwo Gminy w piłce nożnej halowej M. Miszczyk
Żaba Antoni 3b I miejsce w międzyszkolnym konkursie wiedzy ogólnej dla klas trzecich "Omnibus"
II miejsce 
w Międzyszkolnym Konkursie Wokalno - Recytatorskim "Młodych Talentów"
J. Tłuszcz

J. Tłuszcz