Nazwa koła

Liczba uczniów
Klasa

Nauczyciel prowadzący zajęcia

Dzień/miejsce

godzina

Zajęcia dodatkowe w klasach IV - VIII

Koło historyczne

24
VIc

Monika Juda

piątek/s.10

12..45-13.30

Koło dziennikarskie

9
VI

Anna Wójcik

poniedziałek/s.5

13.45-14.30

Koło przyrodnicze

16
V

Natasza Łączny

wtorek/s.19

8.00-8.45

Koło przyrodnicze

3
VI

Natasza Łączny

czwartek/ s.19

12..45-13.30

Koło plastyczne

15
Vab

K. Adamek-Lepiarczyk

wtorek/s.12

12.45-14.30

Koło czytelnicze

15
Vc

Renata Natkaniec

piątek/s.10

12..45-13.30

Zespół wyrównawczy

5
Vbd

Ewelina Szwed

wtorek/s.3

12.45-13.30

Koło matematyczne

Vbd

Ewelina Szwed

czwartek/s. 3

13.45-14.30

Koło matematyczne

IVa

Barbara Krzyżak

czwartek /s.7

12.45-13.30

Koło biblijne

8
V

Anna Jakubek

piątek/s.9

12.45-13.30

Język angielski inaczej

4
VIIa

Monika Szczygieł

poniedziałek/s.22

8.00-8.45

Koło artystyczne

23
Vac,VIa,IVa

Maria Szczepaniak

wtorek/ s. 19

czwartek/s.19

13.45-14.30

13.45-14.30

Koło matematyczne

10
VIb

Agnieszka Bielak

środa / s.8

13.45-14.30

 

Koło matematyczne

7
VIIab

Agnieszka Bielak

środa / s.8

14.40-15.25

Klub ortograffiti

IV-VI

Joanna Szlachta

wtorek/ s.21

14.40-15.25

SKS

15

Andrzej Boczkowski

poniedziałek, wtorek

15.00-16.00

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

VIc

Barbara Krzyżak

wtorek/ s.7

13.45-14.30

 

Zajęcia dodatkowe w klasach  I - III

Liczę, twórczo myślę-matematyczne

23
IIIc

Elżbieta Doniec

środa/s.18

8.00-8.45

Zajęcia polonistyczne rozwijające zainteresowania

23
IIIc

Elżbieta Doniec

piątek/s.14

11.45-12.30

Koło plastyczne

14
IIIb

Beata Dimitrow

środa/s.15

11.50-13.35

Koło plastyczne „Do dzieła”

22
Ib

Joanna Tłuszcz

wtorek /s.11

11.45-12.30

Rozwijające ortograficzno-gramatyczne

19
IIIa

Iwona Żarkowska

wtorek/s.

8.00-8.45

Koło matematyczne

10
IIa

Ewa Dulewicz

piątek/s.17

11.45-12.30

Koło teatralne

14
IIabc

Ewa Dulewicz

poniedziałek/s.17

11.45-12.30

Programowanie i robotyka

20
IIb

Jolanta Piwowarczyk

czwartek/s.18

11.45-12.30

Koło artystyczne

24
Ia

Barbara Jędrychowska

środa/s.18

11.45-12.30

Koło z j. angielskiego

22
IIc

Diana Tochowicz

środa/s.17

11.45-12.30

Koło z j. angielskiego

6
IIIa

Teresa Czaja

poniedziałek/s.14

12.45-13.30

Koło z j. angielskiego

IIIc

Monika Szczygieł

poniedziałek/s.16

11.45-12.30

Nazwa koła

Termin Miejsce Prowadzący
Koło matematyczne dla uczniów klasy II poniedziałek 6 lekcja 16s Elżbieta Doniec
Koło matematyczne dla uczniów klasy III czwartek 5 lekcja 20s Elżbieta Doniec
Koło plastyczne wtorek 5 lekcja 15s Beata Dimitrow
Koło rekreacyjno – sportowe dla klas II i III piątek 6 lekcja sala
gimnastyczna
Barbara Jędrychowska
Planeta Kreatywnych dla klas I i II poniedziałek
13:30 – 15:15
13s pracownik Politechniki Krakowskiej
nauczyciel wspomagający Jolanta Piwowarczyk
Zajęcia dodatkowe z programowania środa 5 lekcja 18s lub 20s Jolanta Piwowarczyk
Zajęcia przyrodnicze dla uczniów klas I – III czwartek 6 lekcja 16s Iwona Żarkowska