Zespół Szkół Ogólnokształcących w Słomnikach, czyli w skrócie ZSO znajduje się przy ulicy św. Jana Pawła II nr 2 w mieście Słomniki. Do ZSO chodzą dzieci szkoły podstawowej, szkoły muzycznej oraz przedszkolaki z „Domowego Przedszkola”.

   Na teren ZSO można wejść od strony ulicy św. Jana Pawła II oraz od strony parkingu przy sklepie „Delikatesy Centrum”.

   Do budynku można wejść dwoma wejściami.

   Pierwsze wejście prowadzi  do starego skrzydła, można tam wjechać podjazdem. Podjazd jest wygodnym wejściem dla osób poruszających się na wózkach, dla osób z ograniczoną sprawnością i dla mam z małymi dziećmi. W tym skrzydle jest przedszkole oraz uczą się młodsze dzieci z klas 1-3 SP.

   Drugie wejście po schodach prowadzi do nowego skrzydła, w którym znajduje się sekretariat, dyrekcja, uczą się starsze dzieci z klas 4-8 oraz dzieci ze szkoły muzycznej.

   Dyrektorem ZSO jest p. Grażyna Dubiel. Pomagają jej w pracy wicedyrektorzy oraz pracownicy sekretariatu.

Kontakt z ZSO:

    Jeśli chcesz się z nami skontaktować telefonicznie, zadzwoń na numer 12 kierunkowy 3881125.

Możesz też wysłać e-mail na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.     lub     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   Do sekretariatu zapraszamy Was od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00. Kiedy wejdziesz do budynku pracownicy pokierują Cię do właściwego miejsca.

   Jeśli przyjedziesz do nas autem zaparkuj na parkingu wjeżdżając od ulicy św. Jana Pawła II.