Przewodnicząca: Zofia Szerszeń
Z-ca przew.: Amelia Dusza
Skarbnik: Anna Udziela
Członkowie zarządu: Kaja Ciałowicz, Jan Solarz, Kamil Kwieciński, Oliwier Wiorek, Juliusz Stawiński, Milena Wiklik

Poczet Sztandarowy:
Maria Łączny

Kacper Zagrodzki
Martyna Krzemińska

Opiekunki:
Barbara Waszuk
Natasza Łączny
Maria Szczepaniak
Ewa Michalska - Kiwior
Katarzyna Adamek - Lepiarczyk

Przewodnicząca: Katarzyna Kwiecińska
Z-ca przew.: Maciej Synowski
Skarbnik: Karolina Zygmuntowicz
Członkowie: Oliwia Ciszewska, Małgorzata Nowaczek, Zofia Sikorska, Franciszek Paluch

Poczet Sztandarowy SP:
Martyna Bielak
Miłosz Pikiel
Aleksandra Natkaniec
Oliwia Ciszewska
Maja Pokrzywińska

Poczet Sztandarowy Gimnazjum:
Barbara Piwowarska
Sebastian Duda
Julia Zagrodzka

Opiekunki Samorządu:
Ewa Michalska - Kiwior
Katarzyna Adamek - Lepiarczyk

Barbara Waszuk
Natasza Łączny

     9 października 2017 roku na godzinach wychowawczych odbyły się tajne wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego klas IV - VII Szkoły Podstawowej w Słomnikach, którego opiekunkami są panie: Katarzyna Adamek-Lepiarczyk i Ewa Michalska-Kiwior.

I tak po podliczeniu głosów mamy nową Radę SU:

Przewodniczący: Bartosz Wyjadłowski kl. VII b

Z-ca przew.: Maja Pokrzywińska kl. VII a

Sekcja artystyczna:
Anna Udziela kl. V a

Justyna Kalinowska kl. IV b
Filip Duda kl. V b
Nikola Dzioba kl. IV c
Maciej Król kl. IV a

Sekcja informacyjna:
Emilia Mariasz kl. VII c

Hanna Włodarz kl. VI b
Kaja Ciałowicz kl. VI a

Poczet Sztandarowy:
Aleksandra Natkaniec kl. VII c

Martyna Bielak kl. VII b
Miłosz Pikiel kl. VII a
Oliwia Ciszewska kl. VII b

Nazwisko
i imię ucznia

Klasa

Osiągnięcia

Opiekun

Baran Alan

5c

I miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych

J. Waszuk

Basta Milena

7c

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w piłce koszykowej dziewcząt

M. Frukacz

Beliczyńska Kinga

8c

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Chemicznego

M. Gas-Wlazło

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Literackim "O Pawie Pióro"

R. Natkaniec

Błaszczak Helena

4a

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI

B. Waszuk

Boroń Emilia

5a

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Pięknego Czytania w Języku Angielskim

B. Waszuk

Cieśla Wojciech

2c

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

E. Doniec

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie literacko - plastycznym "Ja, mój kraj, moja mała ojczyzna"

E. Doniec

Ciszewski Jan

2a

Dyplom uznania za dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny

I. Żarkowska

Czapla Julia

7b

I miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych

J. Waszuk

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w piłce koszykowej dziewcząt

J. Waszuk

Czapla Maja

4a

II miejsce w Powiatowym Konkursie literacko - plastycznym "Ja, mój kraj, moja mała ojczyzna"

N. Łączny

Nagroda specjalna w Powiatowym Konkursie literacko - plastycznym "Ja, mój kraj, moja mała ojczyzna"

N. Łączny

I miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych

A. Boczkowski

Dobrzycka Antonina

8c

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Chemicznego

M. Gas-Wlazło

Duliban Mikołaj

7b

Zakwalifikował się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

B. Waszuk

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI

B. Waszuk

Dzioba Alan

3b

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

J. Tłuszcz

Dyplom uznania za bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny

J. Tłuszcz

Dzioba Nikola

8c

III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Pięknego Czytania w Języku Niemieckim

E. Lofek

Feluś Igor

8c

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Historycznej "Ziemia Miechowska w Walce o Wolność"

M. Juda-Cerek

Gajos Karol

3b

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

J. Tłuszcz

Dyplom uznania za dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny

J. Tłuszcz

Gądek Agnieszka

6a

I miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych

M. Frukacz

Gądek Magdalena

7a

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w piłce koszykowej dziewcząt

M. Frukacz

Gąsior Igor

2b

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

B. Dimitrow

Dyplom uznania za bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny

B. Dimitrow

Gębala Patrycja

5a

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

K. Lupa

Gizdoń Aleksandra

5a

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI

B. Waszuk

Grudzień Hanna

8a

Zakwalifikowała się do III etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej

M. Gas-Wlazło

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Chemicznego

M. Gas-Wlazło

Idzik Aleksandra

4b

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Pięknego Czytania w Języku Angielskim

B. Waszuk

Izumnikowa Ilona

7b

I miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych

J. Waszuk

Kalinowska Justyna

8b

I miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych

J. Waszuk

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w piłce koszykowej dziewcząt

J. Waszuk

Kita Zuzanna

2c

I miejsce w kategorii Soliści z klas I - III w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Regionalnej i Ludowej "Reglud"

E. Doniec

II miejsce w kategorii Rodzinnej w Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek "Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś"

E. Doniec

Kmita Nikola

8b

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w piłce koszykowej dziewcząt

J. Waszuk

Korus Wiktoria

4c

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

K. Lupa

Krawczyk Jan

8c

Zakwalifikował się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

T. Czaja

Krzyworzeka Nikola

8c

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Historycznej "Ziemia Miechowska w Walce o Wolność"

M. Juda-Cerek

Kuca Wiktoria

7c

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w piłce koszykowej dziewcząt

M. Frukacz

Kurek Aleksandra

5a

I miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych

M. Frukacz

Kurpan Krystian

6a

I miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych

M. Miszczyk

Kwieciński Kamil

8b

Grand Prix w Ogólnopolskim Konkursie Pięknego Czytania w Języku Angielskim

B. Waszuk

Wyróżnienie za aranżację w Ogólnopolskim Konkursie Pięknego Czytania w Języku Angielskim

B. Waszuk

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI

B. Waszuk

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego

B. Waszuk

Zakwalifikował się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

B. Waszuk

Lech Maciej

2b

III miejsce w kategorii Rodzinnej w Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek "Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś"

B. Dimitrow

Łój Ksawery

7a

Zakwalifikował się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego

E. Lofek

Łysy Milena

2a

I miejsce w kategorii Rodzinnej w Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek "Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś"

I. Żarkowska

Małek Szymon

7b

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

E. Szwed

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Pięknego Czytania w Języku Angielskim

B. Waszuk

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI

B. Waszuk

I miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych

A. Boczkowski

Małek Wiktor

4a

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

A. Bielak

Matuszewska Dominica

4b

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI

B. Waszuk

Mędrala Antoni

4b

I miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych

M. Miszczyk

Mikołajczyk Roksana

7d

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w piłce koszykowej dziewcząt

J. Waszuk

Mistarz Aleksandra

2c

II miejsce w Powiatowym Konkursie literacko - plastycznym "Ja, mój kraj, moja mała ojczyzna"

E. Doniec

Nagroda specjalna w Powiatowym Konkursie literacko - plastycznym "Ja, mój kraj, moja mała ojczyzna"

E. Doniec

Mrajca Iga

7b

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w piłce koszykowej dziewcząt

J. Waszuk

Mrożkiewicz Maja

4c

I miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych

J. Waszuk

Nowiński Igor

7a

I miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych

M. Miszczyk

Pałac Emilia

5b

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI

B. Waszuk

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Pięknego Czytania w Języku Angielskim

B. Waszuk

Piech Kamila

7d

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w piłce koszykowej dziewcząt

J. Waszuk

Pikiel Milena

7d

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w piłce koszykowej dziewcząt

J. Waszuk

Piotrowska Gabriela

8c

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w piłce koszykowej dziewcząt

J. Waszuk

Plutecka Weronika

7b

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w piłce koszykowej dziewcząt

J. Waszuk

Przybyszewska Wiktoria

7c

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w piłce koszykowej dziewcząt

M. Frukacz

Pycia Anna

2c

II miejsce w kategorii Soliści z klas I - III Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek "Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś"

E. Doniec

Pycia Bartłomiej

6a

I miejsce w Powiatowym Konkursie Matematyczno - Przyrodniczym O!MEGA

B. Krzyżak
A. Sztajnke
N. Łączny

I miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych

M. Miszczyk

Pycia Ewa

4c

II miejsce w Powiatowym Konkursie literacko - plastycznym "Ja, mój kraj, moja mała ojczyzna"

M. Grudzień

Rachwaniec Hubert

2c

Nagroda III stopnia w Małopolskim Konkursie Literackim "Niezwykłe historie zwykłych przedmiotów"

E. Doniec

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Bajki Mickiewicza w sztuce malarskiej"

E. Doniec

Sewioł Julia

7d

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w piłce koszykowej dziewcząt

J. Waszuk

Siudek Marcin

8c

I miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych

M. Miszczyk

Sowula Alicja

3b

Wyróżnienie w Małopolskim Konkursie Literackim "Niezwykłe historie zwykłych przedmiotów"

J. Tłuszcz

Stanek Mateusz

8a

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI

M. Szczygieł

I miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych

M. Miszczyk

Steblecki Filip

5b

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Pięknego Czytania w Języku Angielskim

B. Waszuk

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI

B. Waszuk

Szerszeń Amelia

7c

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w piłce koszykowej dziewcząt

M. Frukacz

Szwed Lena

3b

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim "O Pawie Pióro"

J. Tłuszcz

Świerczyński Kacper

8b

Zakwalifikował się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Geograficznego

N. Łączny

Uczniowie klasy 2c

2c

II miejsce w kategorii Zespoły z klas I - III Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Regionalnej i Ludowej "Reglud"

E. Doniec

Warchoł Lena

1c

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Bajki ubiegłego wieku"

D. Tochowicz

Wącławski Igor

2c

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

E. Doniec

Wieczorek Emil

4b

I miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych

M. Miszczyk

Wiklik Milena

7c

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w piłce koszykowej dziewcząt

M. Frukacz

Wiśniewska Helena

6a

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI

M. Szczygieł

Wyróżnienie za aranżację w Ogólnopolskim Konkursie Pięknego Czytania w Języku Angielskim

M. Szczygieł

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim "O Pawie Pióro"

R. Natkaniec

I miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych

M. Frukacz

Włodarczyk Julia

8b

I miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych

J. Waszuk

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w piłce koszykowej dziewcząt

J. Waszuk

Włodarczyk Katarzyna

7c

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w piłce koszykowej dziewcząt

M. Frukacz

Zagrodzki Bartosz

5c

I miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych

J. Waszuk

Zagrodzki Fabian

4a

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI

B. Waszuk

Zagrodzki Przemysław

2c

Nagroda specjalna za pracę plastyczną w Powiatowym Konkursie literacko - plastycznym "Ja, mój kraj, moja mała ojczyzna"

E. Doniec

Zdeb Roksana

5b

I miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych

A. Boczkowski

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Osiągnięcia

Opiekun

Augustynowicz Jan

8 a

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego EDI - PINGWIN

M. Szczygieł

Beliczyńska Kinga

7 c

Nagroda główna w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „W świecie robotów”

K. Adamek-Lepiarczyk

I miejsce w Międzyszkolnym mini quizie The Point

T. Czaja

Błaszczak Helena

3 a

Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny

E. Dulewicz

Bodzioch Nikola

1 b

Wyróżnienie w kategorii ilustracja w Konkursie Plastycznym „95 słoneczne urodziny Kubusia Puchatka”

B. Dimitrow

Boroń Emilia

4 a

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego EDI - PANDA

B. Waszuk

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Pięknego Czytania w Języku Angielskim

B. Waszuk

Cieśla Wojciech

1 c

Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny

E. Doniec

Ciszewski Jan

1 a

Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny

I. Żarkowska

Czaja Klaudia

4 a

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego EDI - PINGWIN

B. Waszuk

Laureat I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego EDI - PANDA

B. Waszuk

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Pięknego Czytania w Języku Angielskim

B. Waszuk

Czapla Maja

3 a

Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny

E. Dulewicz

Nagroda w dziedzinie poezji XXV Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Jerzego Kwinto Życie bajką jest z tematem przewodnim „Podróż po wirtualnym świecie bajki”

E. Dulewicz

Czyżewska Amelia

7 c

Zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Konkursu plastycznego Jan Paweł II – Polak, Papież, Człowiek. Historia ukryta w lapbooku.

K. Adamek-Lepiarczyk
A. Miłek

Duliban Mikołaj

6 b

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego EDI - PINGWIN

B. Waszuk

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego EDI - PANDA

B. Waszuk

Dzioba Alan

2 b

Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny

J. Tłuszcz

Dzioba Nikola

7 c

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Pięknego Czytania w Języku Angielskim

B. Waszuk

Filipowicz Piotr

6 d

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Biblijnym „Sola Scriptura” zorganizowanym przez Wydawnictwo Augustana oraz Generalnego Wizytatora Nauczania Kościelnego w Kościele Ewangelicko - Augsburskim

-

Filipowicz Wojciech

1 c

Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Widokówka z Krakowa”

E. Doniec

Gadzina Aleksandra

2 b

Nagroda główna w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Ptaki naszych łąk”

J. Tłuszcz

Gajos Gabriela

3 b

Dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny

J. Piwowarczyk

II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Poetycko – Plastycznym „Majowa przyroda”

J. Piwowarczyk

Gajos Karol

2 b

Dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny

J. Tłuszcz

Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny

J. Tłuszcz

Gajos Oliwia

1 b

Dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny

B. Dimitrow

Gąsior Igor

1 b

Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny

B. Dimitrow

Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny

B. Dimitrow

Gizdoń Aleksandra

 

4 a

Laureat I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego EDI - PINGWIN

B. Waszuk

Laureat I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego EDI - PANDA

B. Waszuk

Zakwalifikowała się do etapu diecezjalnego Diecezjalnego Konkursu „Każdy świętym zostać może, pomyśl co ci w tym pomoże”

s. B. Mucha

Grochowina Bartłomiej

4 c

II miejsce w Gminnym Konkursie „Bądź bezpieczny w sieci”

B. Waszuk

Grudzień Hanna

7 a

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego EDI - PANDA

M. Szczygieł

Hlawacz Jan

8 a

Finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego

M. Sowa

Idzik Aleksandra

3 b

Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny

J. Piwowarczyk

I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Poetycko – Plastycznym „Majowa przyroda”

J. Piwowarczyk

Jajkiewicz Amelia

8 b

Zakwalifikowała się do III etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej

M. Gas-Wlazło

Karkowska Klaudia

1 c

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Witraże Stanisława Wyspiańskiego”

E. Doniec

Karkowska Wiktoria

3 c

Dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny

D. Tochowicz

Wyróżnienie w kategorii prace przestrzenne w Konkursie Plastycznym „95 słoneczne urodziny Kubusia Puchatka”

 D. Tochowicz

Kądziołka Julia

1 b

Wyróżnienie w kategorii ilustracja w Konkursie Plastycznym „95 słoneczne urodziny Kubusia Puchatka”

B. Dimitrow

Kita Zuzanna

1 c

III miejsce w kategorii soliści Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek

E. Doniec

Klimczyk Julia

1 c

Nagroda w Konkursie Plastycznym „Widokówka z Krakowa”

E. Doniec

Kłosińska Gabriela

8 a

Laureat III miejsca XXV Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej

ks. M. Guździoł

Konieczny Szymon

8 b

Zakwalifikował się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

E. Michalska-Kiwior

Korus Wiktoria

3 c

Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny

D. Tochowicz

Wyróżnienie w kategorii ilustracja w Konkursie Plastycznym „95 słoneczne urodziny Kubusia Puchatka”

D. Tochowicz

Krawczyk Kacper

 

7 b

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego EDI - PINGWIN

B. Waszuk

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego EDI - PANDA

B. Waszuk

Król Maciej

7 a

Zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Konkursu plastycznego Jan Paweł II – Polak, Papież, Człowiek. Historia ukryta w lapbooku.

K. Adamek-Lepiarczyk
A. Miłek

Zakwalifikował się do etapu diecezjalnego Diecezjalnego Konkursu „Każdy świętym zostać może, pomyśl co ci w tym pomoże”

ks. M. Guździoł

Kurbiel Maja

7 b

Wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym Krąg

M. Juda-Cerek

Kużdżał Szymon

2 b

Dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny

J. Tłuszcz

Kwieciński Kamil

 

7 b

Zakwalifikował się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

B. Waszuk

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Pięknego Czytania w Języku Angielskim

B. Waszuk

Lech Maciej

1 b

Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny

B. Dimitrow

Łapińska Wiktoria

2 b

III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Zwiastun wiosny”

J. Tłuszcz

Łysy Kacper

7 b

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „W świecie robotów”

K. Adamek-Lepiaczyk

Łysy Milena

1 a

I miejsce w kategorii soliści Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek

I. Żarkowska

III miejsce w kategorii Rodzinnej Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek

I. Żarkowska

Madlewska Emilia

8 b

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego

M. Grudzień

Zakwalifikowała się do etapu diecezjalnego Diecezjalnego Konkursu „Każdy świętym zostać może, pomyśl co ci w tym pomoże”

ks. M. Guździoł

Małek Szymon

6 b

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego EDI - PINGWIN

B. Waszuk

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego EDI - PANDA

B. Waszuk

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Pięknego Czytania w Języku Angielskim

B. Waszuk

II miejsce w Diecezjalnym Konkursie „Każdy świętym zostać może, pomyśl co ci w tym pomoże”

A. Jakubek

Marszałek Karol

2 b

Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny

J. Tłuszcz

Mazur Lena

3 b

Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny

J. Piwowarczyk

Mistarz Emilia

2 a

Wyróżnienie w kategorii ilustracja w Konkursie Plastycznym „95 słoneczne urodziny Kubusia Puchatka”

B. Jędrychowska

Miszczyk Amelia

1 c

Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Widokówka z Krakowa”

E. Doniec

Wyróżnienie w kategorii soliści Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek

E. Doniec

Młyńska Aleksandra

6 c

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Pięknego Czytania w Języku Angielskim

B. Waszuk

Mrożkiewicz Maja

3 c

Laureat Międzyszkolnego Konkursu Literackiego „O Pawie Pióro”

D. Tochowicz

Mucha Magdalena

1 c

II miejsce w Diecezjalnym Konkursie „Każdy świętym zostać może, pomyśl co ci w tym pomoże”

s. B. Mucha

Natkaniec Natalia

4 a

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego EDI - PINGWIN

B. Waszuk

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego EDI - PANDA

B. Waszuk

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Pięknego Czytania w Języku Angielskim

B. Waszuk

Nowak Malwina

7 b

Zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Konkursu plastycznego Jan Paweł II – Polak, Papież, Człowiek. Historia ukryta w lapbooku.

K. Adamek-Lepiarczyk
A. Miłek

Osikowski Patryk

 

 

8 b

II miejsce w IX Ogólnopolskim Konkursie „Ekolog - Poeta” pod hasłem „Piękna nasza Polska cała – krajobraz mego miejsca zamieszkania słowem malowany”

N. Łączny

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „O Pióro Stefana”

M. Grudzień

I miejsce w Diecezjalnym Konkursie „Każdy świętym zostać może, pomyśl co ci w tym pomoże”

ks. M. Guździoł

Pałac Emilia

4 b

Laureat I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego EDI - PINGWIN

B. Waszuk

Laureat I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego EDI - PANDA

B. Waszuk

Piech Gabriela

8 a

Zakwalifikowała się do II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej

M. Gas-Wlazło

Piotrowski Kamil

7 b

Zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Konkursu plastycznego Jan Paweł II – Polak, Papież, Człowiek. Historia ukryta w lapbooku.

K. Adamek-Lepiarczyk
A. Miłek

Piwowarczyk Julia

7 b

IV miejsce w Otwartych Mistrzostwach Małopolskiego Związku Strzelectwa Sportowego w strzelaniu z broni pneumatycznej

A. Boczkowski

Przecherka Juliusz

7 a

II nagroda w Małopolskim Konkursie „Rzecz o odpadach – międzypokoleniowe inicjatywy ekologiczne”

G. Dubiel

Przybyszewska Wiktoria

6 c

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Pięknego Czytania w Języku Angielskim

B. Waszuk

Pycia Ewa

3 c

III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Poetycko – Plastycznym „Majowa przyroda”

D. Tochowicz

Rachwaniec Hubert

1 c

Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny

E. Doniec

III miejsce w Diecezjalnym Konkursie „Każdy świętym zostać może, pomyśl co ci w tym pomoże”

s. B. Mucha

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Regionalnej i Ludowej „Reglud”

E. Doniec

Stano Jakub

3 a

Wyróżnienie w dziedzinie prozy XXV Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Jerzego Kwinto Życie bajką jest z tematem przewodnim „Podróż po wirtualnym świecie bajki”

E. Dulewicz

Stefański Sebastian

8 a

Zakwalifikował się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

B. Waszuk

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego EDI - PINGWIN

B. Waszuk

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego EDI - PANDA

B. Waszuk

Szerszeń Zofia

7 a

Laureat VI miejsca XXV Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej

ks. M. Guździoł

Szewczyk Kamil

8 b

Zakwalifikował się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Geograficznego

N. Łączny

Szwed Lena

2 b

Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny

J. Tłuszcz

Ślusarczyk Marta

1 b

II miejsce w Diecezjalnym Konkursie „Każdy świętym zostać może, pomyśl co ci w tym pomoże”

s. B. Mucha

Świerczyński Kacper

7 b

Wyróżnienie w Gminnym Konkursie „Bądź bezpieczny w sieci”

B. Waszuk

Uczniowie klasy I c

1 c

III miejsce w kategorii zespoły Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek

E. Doniec

Udziela Anna

 

8 a

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego EDI - PINGWIN

B. Waszuk

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego EDI - PANDA

B. Waszuk

Laureat VI miejsca XXV Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej

ks. M. Guździoł

Wandas Alicja

4 c

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego EDI - PINGWIN

B. Waszuk

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego EDI - PANDA

B. Waszuk

Wandas Mikołaj

1 c

Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny

E. Doniec

Wiśniewska Helena

5 a

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego EDI - PINGWIN

M. Szczygieł

Włodarczyk Julia

7 b

II miejsce w Międzyszkolnym mini quizie The Point

B. Waszuk

Wójcik Kacper

7 c

Nagroda główna w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „W świecie robotów”

K. Adamek-Lepiarczyk

Wójcik Urszula

2 a

II miejsce w kategorii ilustracja w Konkursie Plastycznym „95 słoneczne urodziny Kubusia Puchatka”

B. Jędrychowska

Żaba Antoni

6 b

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego EDI - PANDA

B. Waszuk