Rekrutacja na dyżur wakacyjny przebiega wg następującego harmonogramu:

1. Od 24 maja do 11 czerwca b. r. – składanie  wniosków. Wypełniony i podpisany wniosek należy przesłać w formie elektronicznej( skan lub zdjęcie) na adres
    e-mail spkwielki@interia,pl
  2. W dniu 17 czerwca b. r. – na stronie internetowej przedszkola zostaną udostępnione listy dzieci zakwalifikowanych na dyżur wakacyjny.
  3. Do 24 czerwca b.r. rodzice /opiekunowie prawni dziecka przesyłają oświadczenie woli  o korzystaniu z opieki wakacyjnej w dyżurującym przedszkolu.
  4. W dniu 25 czerwca b.r. na stronie internetowej przedszkola zostaną udostępnione listy dzieci przyjętych na dyżur wakacyjny
  5. Podpisanie z dyrektorem dyżurującego przedszkola  umowy   oraz wniesienie na jej podstawie opłaty za korzystanie z wyżywienia i godzin płatnych  następuje najpóźniej w pierwszym dniu przyjęcia dziecka do przedszkola.
  6. Zwroty nadpłat z tytułu nieobecności dziecka w przedszkolu dokonywane będą po rozliczeniu, przelewem na podany numer konta w terminie do 30 września bieżącego roku.

Regulamin rekrutacji wakacyjnej 2021 - pobierz

Wniosek o przyjęcie dziecka - pobierz

Oświadczenie woli uczęszczania do oddziału przedszkolnego w okresie wakacyjnym - pobierz

Rekrutacja uzupełniająca do oddziałów przedszkolnych na rok  szkolny 2021/2022

• Termin składania dokumentów od 5 maja do 12 maja 2021r. (wniosek + akt urodzenia dziecka)
  • podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych/niezakwalifikowanych 21 maja 2021r.
  • potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia od 24 maja do 28 maja 2021r.
  • podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych 31 maja 2021r.

W związku z trwającym stanem epidemii wnioski prosimy w miarę możliwości przesłać w formie elektronicznej (skan lub zdjęcie) na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wiadomości wpisując rekrutacja uzupełniająca-przedszkole lub rekrutacja uzupełniająca- zerówka.

Załączniki do pobrania

• Rekrutacja uzupełniająca do klas pierwszych na rok  szkolny 2021/2022

• Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych/niezakwalifikowanych 21 maja 2021r.
    • Potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia od 24 maja do 28 maja 2021r.

W związku z trwającym stanem epidemii wnioski prosimy w miarę możliwości przesłać w formie elektronicznej (skan lub zdjęcie) na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wiadomości wpisując rekrutacja uzupełniająca-klasa I

Załączniki do pobrania:

Harmonogram rekrutacji – kliknij

Regulamin rekrutacji – kliknij

Zgłoszenie do klasy pierwszej – kliknij

Wniosek do klasy pierwszej (dzieci spoza obwodu) – kliknij

Załącznik do wniosku do klasy pierwszej - Oświadczenia - kliknij