Grono Pedagogiczne

Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Kazimierza Wielkiego 
w Słomnikach

w roku szkolnym 2020/2021

LP

Nazwisko i imię

 Przedmiot

Klasa

 1

 Lepiarczyk Anna - dyrektor

 wiedza o społeczeństwie

-

 2

 Dubiel Grażyna - wicedyrektor

 geografia

-

 3

 Maćkiewicz Monika - wicedyrektor

 pedagog

-

 4

 Adamek - Lepiarczyk Katarzyna

 plastyka
 wychowanie rodzinne

8a

 5

 Bednarczyk Dominika

 edukacja przedszkolna Żabki 0d
 6

 Bielak Agnieszka

 matematyka
 informatyka

-

 7

 Boczkowski Andrzej

 wychowanie fizyczne 
 świetlica

-

 8

 Ciałowicz Dorota

 fizyka
 informatyka

-

 9

 Czaja Teresa

 język angielski

-

 10

 Dąbrowska Joanna

 wychowanie fizyczne
 świetlica

-

 11

 Dimitrow Beata

 edukacja wczesnoszkolna

1b

 12

 Domagała Justyna

 edukacja przedszkolna

Mrówki 0c

 13

 Doniec Elżbieta

 edukacja wczesnoszkolna
 informatyka

1c

 14

 Dulewicz Ewa

 edukacja wczesnoszkolna

3a

 15

 Dziedzic Jolanta

 edukacja przedszkolna

Misie Ob

 16

 Frukacz Marta

 -

-

 17

 Gas-Wlazło Małgorzata

 chemia
 biologia

-
 18

 Gręda Justyna

 -

-

 19

 Grudzień Monika

 język polski

-

 20

 ks. Guździoł Maciej

 religia  -
 21

 Jakubek Anna

 religia 

 -

 22

 Jakubek Maria

 język polski

6d

 23

 Jędrychowska Barbara

 edukacja wczesnoszkolna

2a

 24

 Juda-Cerek Monika

 historia
 doradztwo zawodowe

4c
 25

 Karnia Katarzyna

 edukacja przedszkolna

Pszczółki 0a

26

 Klimek Joanna

 pedagog szkolny 4-8

-

27  Kornat Justyna  edukacja przedszkolna Pszczółki 0a
28

 Krzyżak Barbara

 matematyka

-

29

 Lupa Katarzyna

 matematyka
 informatyka

4a
30

 Łączny Natasza

 biologia
 geografia
 przyroda

5a

31

 Łączny Urszula

 logopeda

-

32  Marchewka Karolina  świetlica

-

33

 Michalska-Kiwior Ewa

 język angielski
 pedagog szkolny 1-3

8b

34

 Miłek Agnieszka

 biblioteka

-

35

 Miszczyk Michał

 wychowanie fizyczne

7c

36  Mucha Bogumiła - s. Bogumiła  religia

-

37

 Natkaniec Renata

 język polski

6c

38

 Pabiańczyk Maria

 świetlica  -
39

 Pauliczek Ewa

 język niemiecki

-

40

 Pikiel Magdalena

 edukacja przedszkolna

Misie 0b

41

 Piotrowska Małgorzata

 terapeuta pedagogiczny

-

42

 Piwowarczyk Jolanta

 edukacja wczesnoszkolna

3b

43

 Pokrzywińska Anna

 biblioteka

-

44

 Skrzypczyk Agata

 język polski

4b

45

 Sowa Małgorzata

 historia
 wiedza o społeczeństwie

 6a
46

 Strona Magdalena

 edukacja przedszkolna  0e
47

 Szczepaniak Maria

 muzyka
 plastyka

 -

48

 Szczygieł Monika

 język angielski

7a

49

 Szurma Katarzyna

 -

-

50

 Szwed Ewelina

 matematyka
 technika
 edukacja dla bezpieczeństwa

6b

51

 Tłuszcz Joanna

 edukacja wczesnoszkolna

2b
52

 Tochowicz Diana

 edukacja wczesnoszkolna

3c

53

 Toporek Karolina

 edukacja przedszkolna  Żabki 0d
54

 Trzeciakiewicz Monika

 edukacja przedszkolna

Mrówki 0c

55

 Trzęsiec Alina

 -

-

56

 Tyrkalska Agnieszka

 wychowanie fizyczne

-

57

 Waszuk Barbara

 język angielski

7b

58

 Waszuk Jerzy

 -

-

59

 Wójcik Anna

 język polski

-

60

 Ziółek-Ciałowicz Kamila

 edukacja przedszkolna

0f

61

 Żarkowska Iwona

 edukacja wczesnoszkolna

1a