Grono Pedagogiczne

Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Kazimierza Wielkiego 
w Słomnikach

w roku szkolnym 2018/2019

LP

Nazwisko i imię

 Przedmiot

Klasa

 1

 Lepiarczyk Anna /dyrektor/

 wiedza o społeczeństwie

-

 Dubiel Grażyna /wicedyrektor/

 geografia

-

 Maćkiewicz Monika /wicedyrektor/

 pedagog

-

 Adamek - Lepiarczyk    Katarzyna

 plastyka
 wychowanie rodzinne

6aSP

 Bielak Agnieszka

 matematyka
 informatyka
 zajęcia komputerowe

-

 Blarowska Gabriela

 edukacja dla bezpieczeństwa

-

 Boczkowski Andrzej

 wychowanie fizyczne 
 informatyka

-

 Ciałowicz Dorota

 fizyka
 informatyka

-

 Czaja Teresa

 język angielski

-

10 

 Dąbrowska Joanna

 wychowanie fizyczne

-

11 

 Dębska Urszula

 logopeda

-

12 

 Dimitrow Beata

 edukacja wczesnoszkolna

2bSP

13 

 Domagała Justyna

 edukacja przedszkolna

0c

14 

 Doniec Elżbieta

 edukacja wczesnoszkolna
 informatyka
zajęcia komputerowe

2cSP

15 

 Dulewicz Ewa

 edukacja wczesnoszkolna

1aSP

16 

 ks. Dziadek Adam

 religia

-

17 

 Dziedzic Jolanta

 edukacja przedszkolna

Ob

18 

 Frukacz Marta

 wychowanie fizyczne

-

19 

 Gas-Wlazło Małgorzata

 chemia
 biologia

3cG

 20

 Gręda Justyna

 edukacja przedszkolna

0d

21 

 Grudzień Monika

 język polski

7bSP

22 

 Jakubek Anna

 religia 

 -

23 

 Jakubek Maria

 język polski

4dSP

24 

 Jędrychowska Barbara

 edukacja wczesnoszkolna

3aSP

25 

 Jędrychowska Lucyna

 matematyka
 informatyka

-

26 

 Juda-Cerek Monika

 historia
 historia i społeczeństwo 

3bG

27 

 Karnia Katarzyna

 edukacja przedszkolna

0e

28   Kornat Justyna  edukacja przedszkolna 0e
29 

 Koźlak Marta – s. Jolanta

 religia

-

30 

 Krzyżak Barbara

 matematyka

-

31 

 Lupa Katarzyna

 matematyka
 informatyka

-
32 

 Łączny Natasza

 biologia
 geografia
 przyroda

8bSP

33 

 Łączny Urszula

 przyroda
 biologia

5bSP

34   Marchewka Karolina  świetlica

-

35 

 Michalska-Kiwior Ewa

 język angielski

6bSP

36 

 Miłek Agnieszka

 biblioteka
 doradztwo zawodowe

-

37 

 Miszczyk Michał

 wychowanie fizyczne

5cSP

38 

 Murzyniec Joanna

 logopeda

-

39 

 Natkaniec Renata

 język polski

4cSP

40 

 Pauliczek Ewa

 język niemiecki

-

41 

 Pikiel Magdalena

 edukacja przedszkolna

0b

42 

 Piotrowska Małgorzata

 terapeuta pedagogiczny

-

43 

 Piwowarczyk Jolanta

 edukacja wczesnoszkolna

1bSP

44 

 Pokrzywińska Anna

 biblioteka

-

45 

 Skrzypczyk Agata

 język polski

4bSP

46 

 Sowa Małgorzata

 historia
 historia i społeczeństwo

 4aSP
47 

 Szczepaniak Maria

 muzyka
 zajęcia artystyczne
 rytmika

 8aSP

48 

 Szczygieł Monika

 język angielski

5aSP

49 

 Szlachta Joanna

 pedagog

-

50 

 Szurma Katarzyna

 edukacja przedszkolna

0d

51 

 Szwed Ewelina

 matematyka
 technika
 zajęcia techniczne

-

52 

 Tłuszcz Joanna

 edukacja przedszkolna

0a
53 

 Tochowicz Diana

 edukacja wczesnoszkolna

1cSP

54 

 Trzeciakiewicz Monika

 edukacja przedszkolna

0c

55 

 Trzęsiec Alina

 edukacja przedszkolna

0f

56 

 Waszuk Barbara

 język angielski

3aG

57 

 Waszuk Jerzy

 wychowanie fizyczne

8cSP

58 

 Wójcik Anna

 język polski

7aSP

59 

 Żarkowska Iwona

 edukacja wczesnoszkolna

2aSP

60 

 Żmigrodzka Barbara

 świetlica

-