Wojciech Bonowicz - poeta, publicysta, felietonista. Współpracuje też z miesięcznikiem „Znak" i pismem mówionym „Gadający Pies" i „Tygodnikiem Powszechnym”. Laureat Nagrody Literackiej Gdynia w kategorii poezji, dwukrotnie nominowany do Nagrody Nike. Wydał pięć tomów wierszy, książkę dla dzieci Bajki Misia Fisia. Autor książek biograficznych o ks. Józefie Tischnerze, redaktor jego pism, opiekun merytoryczny Dni Tischnerowskich w Krakowie. Autor lub współautor wywiadów-rzek z o. Leonem Knabitem, Janiną Ochojską, Tomaszem Węcławskim i ks. Tadeuszem Isakowiczem-Zaleskim.

Z nami rozmawiał o poezji, wartościach i otaczającym nas świecie. Było to spotkanie z wierszami przy kawie i ciastku. Był to dobrze spędzony czas.

Nad przebiegiem spotkania czuwały panie Barbara Waszuk, Natasza Łączny, Renata Natkaniec oraz Samorząd Uczniowski.

Tekst i zdjęcia: BW