11 listopada, to ważne święto dla wszystkich Polaków. Dzień odzyskania niepodległości, dzień powrotu Polski na mapy świata. Świętujemy go podniośle ale i radośnie. Dzisiaj w naszej szkole została przeprowadzona akcja informacyjna, o godzinie 11.11 odśpiewaliśmy Mazurek Dąbrowskiego, obejrzeliśmy materiał filmowy przygotowany przez uczniów klas 5c i 7a. Nie zapomnieliśmy o poległych w obronie Ojczyzny, dlatego nasi przedstawiciele zapalili znicze na cmentarzu i pod pomnikami. 11 LISTOPADA - PAMIĘTAĆ I ŚWIĘTOWAĆ TRZEBA. Nie zapomnieliśmy też o flagach - nasze miasto otuliła BIEL I CZERWIEŃ.

Nad szkolnymi obchodami czuwali: Dyrekcja Szkoły, p. Monika Juda Cerek, p. Małgorzata Sowa, Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami oraz wychowawcy klas.

Tekst: BW