Imię
i nazwisko ucznia

Klasa

Osiągnięcia

Opiekun

Augustynowicz Jan

VI a

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

M. Szczygieł

Beliczyńska Kinga

V c

Wyróżnienie  w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno – Historycznym pt. „11 listopada – pamiętać wypada”

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego XXIV Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej

K. A. Lepiarczyk
M. Sowa


A. Jakubek

Bentkowski Jakub

VIII a

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka niemieckiego

Zakwalifikował się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

Zakwalifikował się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego

B. Waszuk

 

E. Pauliczek

 

B. Waszuk

 

E. Pauliczek

Bentkowski Szymon

III b gim.

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Koszykowej

J. Waszuk

Bętkowski Karol

III b gim.

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Koszykowej

J. Waszuk

Bibuła Wiktoria

III a

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek „Zaśpiewajmy Kolędę Jezusowi dziś…”

B. Jędrychowska

B. Jędrychowska

Bielak Martyna

VIII b

Laureat XXIV Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z matematyki

II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju w tańcu nowoczesnym

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu z Fizyki

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Chemicznego

ks. A. Dziadek
ks. M. Guździoł

K. Lupa

 

J. Dąbrowska

 

D. Ciałowicz

 

M. Gas – Wlazło

Bogacz Kamila

VIII b

II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju w tańcu nowoczesnym

J. Dąbrowska

Cerek Szymon

VIII b

Zakwalifikował się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

M. Szczygieł

Chmiel Dawid

III b gim.

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Koszykowej

M. Miszczyk

Ciałowicz Gabriela

III a gim.

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

B. Waszuk

Ciszewska Oliwia

VIII b

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka polskiego

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z matematyki

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

III miejsce w konkursie „Trwała i zdrowa rodzina podstawą państwa”

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

M. Jakubek

K. Lupa

M. Szczygieł

 

M. Jakubek

 

M. Szczygieł

Czyżewska Amelia

V c

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno – Historycznym pt. „11 listopada – pamiętać wypada”

K. A. Lepiarczyk
M. Sowa

Dobrzycka Antonina

V c

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny

Zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego konkursu „Krakowska Matematyka”

B. Krzyżak

 

B. Krzyżak

 

B. Krzyżak

Domagała Adam

II c

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny

E. Doniec

 

E. Doniec

Duda Sebastian

III b gim.

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Koszykowej

J. Waszuk

Duliban Mateusz

VIII a

Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie z Języka Angielskiego

B. Waszuk

B. Waszuk

B. Waszuk

Duliban Mikołaj

IV b

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

E. Michalska-Kiwior

Dusza Amelia

VI b

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na prezentację Multimedialną „Świadomy uczeń – zdrowy dorosły”

A.  Bielak

Dzioba Nikola

V c

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

B. Waszuk

Feluś Igor

V c

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

B. Waszuk

Furgał Anna

VI a

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

M. Szczygieł

Gajos Gabriela

I b

II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Świadomy uczeń – zdrowy dorosły”

J. Piwowarczyk

Gizdoń Aleksandra

II a

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym „Jestem Polakiem”

I. Żarkowska

Górowska Gabriela

II c

I miejsce w Konkursie plastycznym powiatu miechowskiego „Bajki Mickiewicza w sztuce malarskiej”

II miejsce w  Powiatowym Konkursie literacko – plastycznym „Ja, mój kraj, moja ojczyzna”

E. Doniec

E. Doniec

Grabski Michał

III c gim.

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z matematyki

K. Lupa

Grudzień Hanna

V a

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie na prezentację Multimedialną „Świadomy uczeń – zdrowy dorosły”

M. Szczygieł

A. Bielak

Gryc Adrian

III b gim.

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Koszykowej

J. Waszuk

Grzegórzko Weronika

III a gim.

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z matematyki

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania w Językach Obcych

L. Jędrychowska

B. Waszuk

Idzik Bartosz

V c

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

B. Waszuk

Jajkiewicz Dominika

III a gim.

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z matematyki

L. Jędrychowska

Jakubas Joanna

VIII b

II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju w tańcu nowoczesnym

J. Dąbrowska

Janeczek Aleksandra

VIII b

II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju w tańcu nowoczesnym

J. Dąbrowska

Kaczmarczyk Maciej

III b gim.

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Koszykowej

J. Waszuk

Kmita Klaudia

VIII b

II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju w tańcu nowoczesnym

J. Dąbrowska

Kolano Ida

II c

II miejsce w  Ogólnopolskim konkursie literackim „Świąteczne zdarz(e)nie”

E. Doniec

Konieczny Szymon

VI b

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

E. Michalska-Kiwior

Kopciński Szymon

III b gim.

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Koszykowej

J. Waszuk

Krawczyk Jan

V c

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

B. Waszuk

Krawczyk Szymon

VI b

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

E. Michalska-Kiwior

Król Maciej

V a

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno – Historycznym pt. „11 listopada – pamiętać wypada”

K. A. Lepiarczyk

M. Juda - Cerek

Krzemińska Martyna

VII a

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno – Historycznym pt. „11 listopada – pamiętać wypada”

K. A. Lepiarczyk
M. Sowa

Krzyworzeka Nikola

V c

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno – Historycznym pt. „11 listopada – pamiętać wypada”

K. A. Lepiarczyk
M. Sowa

Książek Paweł

III a gim.

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Albus z chemii

M. Gas-Wlazło

Kwieciński Kamil

V b

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

B. Waszuk

Łączny Amelia

VIII b

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania w Językach Obcych

E. Pauliczek

Łączny Maria

VII b

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

M. Szczygieł

Łysy Kacper

V b

III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na prezentację Multimedialną „Świadomy uczeń – zdrowy dorosły”

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno – Historycznym pt. „11 listopada – pamiętać wypada”

A. Bielak

K. A. Lepiarczyk
M. Sowa

Maćkiewicz Martyna

III a gim.

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

I miejsce w konkursie „Trwała i zdrowa rodzina podstawą państwa”

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „O Pawie Pióro”

B. Waszuk

B. Waszuk

 

A. Wójcik

A. Wójcik

Małek Szymon

IV b

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

Zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego konkursu „Krakowska Matematyka”

E. Szwed


E. Michalska-Kiwior

 

E. Szwed

Margul Gabriela

VIII a

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

B. Waszuk

 

B. Waszuk

Mędrala Maria

VIII a

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego XXIV Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej

ks. A. Dziadek
ks. M. Guździoł

Miszczyk Kacper

IV c

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

B. Waszuk

Miszczyk Natalia

III a gim.

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

B. Waszuk

 

B. Waszuk

Młyńska Aleksandra

IV c

II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na prezentację Multimedialną „Świadomy uczeń – zdrowy dorosły”

A. Bielak

Natkaniec Aleksandra

VIII c

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka polskiego

A. Wójcik

Nowaczek Małgorzata

VIII b

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z matematyki

II miejsce w konkursie „Trwała i zdrowa rodzina podstawą państwa”

K. Lupa

M. Jakubek

Paluch Franciszek

VIII c

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka polskiego

Zakwalifikował się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

Zakwalifikował się do etapu rejonowego XXIV Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania w Językach Obcych

A. Wójcik

 

M. Szczygieł

 

ks. A. Dziadek
ks. M. Guździoł

 

M. Szczygieł

Perek Arkadiusz

III b gim.

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Koszykowej

J. Waszuk

Perek Bartłomiej

III b gim.

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Koszykowej

J. Waszuk

Piotrowski Kacper

II c

III miejsce w  Powiatowym Konkursie literacko – plastycznym „Ja, mój kraj, moja ojczyzna”

E. Doniec

Piwowarska Barbara

III a gim.

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z matematyki

L. Jędrychowska

Piwowarska Ismena

I a

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Młodych Talentów

E. Dulewicz

Piwowarska Jagoda

V c

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

B. Waszuk

Piwowarski Maciej

VI b

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

E. Michalska-Kiwior

Pokrzywińska Maja

VIII a

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka polskiego

A. Wójcik

Przecherska Alicja

II c

III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Świadomy uczeń – zdrowy dorosły”

E. Doniec

Pycia Bartłomiej

III a

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie poetycko – plastycznym „Wiosna wierszem malowana”

B. Jędrychowska

 

B. Jędrychowska


B. Jedrychowska

Pycia Ewa

I c

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Świadomy uczeń – zdrowy dorosły”

D. Tochowicz

Pycia Jakub

III a

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie poetycko – plastycznym „Wiosna wierszem malowana”

B. Jedrychowska

Regucka Milena

III a

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „O Pawie Pióro”

B. Jędrychowska

Siedlarz Aleksandra

VIII c

II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju w tańcu nowoczesnym

A. Boczkowski

Sobczyk Nikola

VII b

Laureat Małopolskiego Konkursu Geograficznego

III miejsce  w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno – Historycznym pt. „11 listopada – pamiętać wypada”

G. Dubiel
K. A. Lepiarczyk
M. Sowa

Stanek Mateusz

V a

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

M. Szczygieł

Stańdo Adrian

III b gim.

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Koszykowej

J. Waszuk

Stawiński Krzysztof

III b gim.

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Koszykowej

J. Waszuk

Szczepańska Natalia

VIII a

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

B. Waszuk

Szerszeń Zofia

V a

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego XXIV Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej

s. Jolanta Koźlak

Świątek Emilia

VIII b

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z matematyki

II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju w tańcu nowoczesnym

K. Lupa

J. Dąbrowska

Świerczyński Kacper

V b

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

B. Waszuk

Tochowicz Emilia

IV a

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

M. Szczygieł

Udziela Anna

VI a

Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Bezpiecznie z wodą i przyrodą"

Wyróżnienie  w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno – Historycznym pt. „11 listopada – pamiętać wypada”

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego XXIV Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej

K. A. Lepiarczyk

 

K. A. Lepiarczyk
M. Sowa

A. Jakubek

Wandas Alicja

II c

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Świadomy uczeń – zdrowy dorosły”

Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Młodych Talentów

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym „Jestem Polakiem”

E. Doniec


E. Doniec

 

E. Doniec

E. Doniec

E. Doniec

Wącławska Jagoda

II c

Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny

E. Doniec

Wiklik Milena

IV c

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

Wyróżnienie  w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno – Historycznym pt. „11 listopada – pamiętać wypada”

B. Waszuk

K. A. Lepiarczyk
M. Juda - Cerek

Wiśniewska Helena

III a

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „O Pawie Pióro”

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym „Jestem Polakiem”

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie poetycko – plastycznym „Wiosna wierszem malowana”

B. Jędrychowska

 

B. Jędrychowska

B. Jędrychowska

B. Jędrychowska

Włodarczyk Katarzyna

IV c

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

B. Waszuk

Włodarz Hanna

VII b

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Geograficznego

G. Dubiel

Wójcik Kacper

V c

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego


B. Waszuk

Zagrodzka Julia

III c gim.

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Albus z matematyki

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z chemii

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie z Języka Angielskiego

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Chemicznego

Zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

B. Waszuk

 

K. Lupa

M. Gas - Wlazło

B. Waszuk

 

M. Gas – Wlazło

 

B. Waszuk

Zagrodzki Kacper

V c

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Koszykowej

M. Miszczyk

Zieliński Szymon

II c

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie poetycko – plastycznym „Wiosna wierszem malowana”

E. Doniec

Zygmuntowicz Karolina

VIII a

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka polskiego

A. Wójcik