Szanowni Państwo Rodzice, Drodzy Uczniowie,

   Zapraszamy do korzystania z zakładki ŚWIETLICA na stronie internetowej ZSO w Słomnikach. Zawiera ona dokumenty związane z pracą świetlicy oraz materiały wspierające wszechstronny rozwój uczniów w różnych grupach wiekowych, m.in.: gry i zabawy edukacyjne związane z różnymi obszarami aktywności dzieci, poszerzające ich zainteresowania i wiedzę oraz umiejętności, a także służące relaksowi i wytchnieniu od obowiązków, których jest zazwyczaj wiele.
Znajdziecie też Państwo informacje o konkursach, akcjach i ważnych w naszym środowisku wydarzeniach, którymi chcemy się ze społecznością lokalną podzielić oraz komunikaty wynikające z bieżącej statutowej pracy szkoły.

   Zachęcamy do odwiedzania strony internetowej naszej ŚWIETLICY. Jednocześnie informujemy, że jesteśmy otwarci na propozycje i sugestie dotyczące modyfikacji strony w taki sposób, aby jak najlepiej zaspokajała potrzeby wszystkich użytkowników.


Nauczyciele wychowawcy świetlicy w ZSO w Słomnikach

 

   Tablica prezentująca aktualne wydarzenia szkolnej świetlicy, materiały wspierające wszechstronny rozwój uczniów oraz propozycje efektywnego spędzania wolnego czasu - kliknij