Szanowni Państwo Rodzice, Drodzy Uczniowie,

ponieważ obecnie nie możemy w zwyczajnym trybie realizować w świetlicy szkolnej statutowych opiekuńczych zadań szkoły, proponujemy korzystanie z zakładki ŚWIETLICA na stronie internetowej ZSO w Słomnikach.

Zawiera ona dokumenty dotyczące pracy świetlicy oraz materiały wspierające wszechstronny rozwój uczniów w różnych grupach wiekowych, m.in.: gry i zabawy edukacyjne związane z różnymi obszarami aktywności dzieci, poszerzające ich zainteresowania i wiedzę oraz umiejętności, a także służące relaksowi i wytchnieniu od obowiązków, których jest zazwyczaj wiele.

W przyszłości na stronie będą zamieszczane również relacje z szeroko pojętej pracy świetlicy, czyli m.in.: fotokronika, informacje o konkursach, akcjach i ważnych w naszym środowisku wydarzeniach, którymi chcemy się ze społecznością lokalną podzielić oraz komunikaty wynikające z bieżącej statutowej pracy szkoły.

Zachęcamy do odwiedzania strony internetowej naszej ŚWIETLICY. Jednocześnie informujemy, że jesteśmy otwarci na propozycje i sugestie dotyczące modyfikacji strony w taki sposób, aby jak najlepiej zaspokajała potrzeby wszystkich użytkowników.

Nauczyciele wychowawcy w świetlicy w ZSO w Słomnikach

Tablica prezentująca aktualne wydarzenia szkolnej świetlicy, materiały wspierające wszechstronny rozwój uczniów oraz propozycje efektywnego spędzania wolnego czasu - kliknij