TYDZIEŃ SZCZĘŚCIA – 20-24.09.2021

Wielcy nauczyciele zawsze rozumieli, że ich zadaniem nie jest nauczanie przedmiotu, ale uczenie uczniów.”
Ken Robinson

Aktywności w ramach Happiness at School zostały już oficjalnie włączone w międzynarodowe obchody. Bo szczęśliwe dzieci wyrastają na szczęśliwych dorosłych.

W tym tygodniu zaplanowaliśmy aktywności – na każdy dzień Poruszyliśmy kwestię szczęścia w różnych wymiarach – emocji, poczucia sensu, zaangażowania, bliskości z innymi, odkrywania swoich mocnych stron i pozytywów u innych, zdrowia, odpoczynku czy zaangażowania. Chodziło nam o podjęcie tematyki szczęścia, które przejawia się, w przeżywaniu pozytywnych emocji – różnych, bo to jest i radość, i duma, wdzięczność, zachwyt, oraz odkrywaniu swoich mocnych stron, talentów, potencjału.

W TYGODNIU SZCZĘŚCIA dzieliliśmy się uśmiechem i dobrym słowem, zatańczyliśmy razem na II piętrze, wyraziliśmy naszą wdzięczność Rodzicom, Przyjaciołom, Kolegom i Koleżankom, Nauczycielom, stworzyliśmy NASZE MIEJSCE na I piętrze.

Za wsparcie DZIĘKUJEMY rodzicom: Alana Przecherskiego, Oliwii Seredyki, Roksany Mikołajczak, Amelii Stawińskiej, Matyldy Wisniowskiej😊

Nad całością czuwał Samorząd Uczniowski (Magda, Julia, maja, Malwina, Kamil, Justyna, Martyna, Matylda, Kamil, Kacper) wraz z opiekunkami SU.

Tekst i zdjęcia: BW