W ramach „Programu dla Szkół” uczniowie z klas I - V otrzymują owoce , warzywa, soczki, mleko, kefiry, jogurty i serki. Poprzez spożywanie tych produktów nabywają nawyki zdrowego odżywiania. W październiku odbył się konkurs pt.”Jesienne Cudaki z warzyw i owoców”. W konkursie brało udział 67 uczestników z klas O – III. Uczniowie z olbrzymim zaangażowaniem wykonali pomysłowe, oryginalne i śliczne prace. Wykorzystali różnorodne warzywa i owoce oraz materiały przyrodnicze.

    We wtorek 30 października odbyło się uroczyste wręczenie nagród z udziałem pani Wicedyrektor Moniki Maćkiewicz.  Ex aequo pierwsze miejsce w konkursie otrzymali: Karol Gajos O a, Filip Małek O a, Maciej Waligóra I b, Ewa Pycia I c,  Kacper Piotrowski II c, Bartosz Zagrodzki II c oraz Wiktoria Bibuła III a. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni.

Gratulujemy!!!

Galeria cudaków z warzyw i owoców:

Rozdanie dyplomów: