Miło nam poinformować, iż uczennica klasy VII b Nikola Sobczyk została laureatem Małopolskiego Konkursu Geograficznego dla uczniów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2018/2019. Uczennica pracowała pod kierunkiem nauczycielki geografii p. Grażyny Dubiel.

   Uroczyste zakończenie Małopolskiego Konkursu Geograficznego dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2018/2019 odbyło się w dniu 3 kwietnia 2019 roku (środa) o godzinie 11.00 w Auli Głównej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie ul. Podchorążych 2.
   Podczas spotkania laureaci tegorocznego konkursu usłyszeli wiele ciepłych słów uznania, otrzymali zaświadczenia oraz nagrody rzeczowe. Następnie  pani dr Karolina Smętkiewicz wygłosiła referat na temat „Recepta na sukces i dynamiczny rozwój lokalny małego miasta – przykład Uzdrowiska Termalnego Uniejów w woj. łódzkim”.

Serdecznie gratulujemy Nikoli i życzymy dalszych sukcesów.