W październiku tego roku uczniowie klas 0 – III oraz dzieci z Domowego Przedszkola wzięły udział w konkursie plastycznym pt. „95 słoneczne urodziny Kubusia Puchatka”, organizowanym przez Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w Krakowie. Zadanie polegało na przedstawieniu tytułowej postaci z książki A. A. Milne, albo w postaci płaskiej, albo w formie przestrzennej.

Nasze dzieciaki wykazały się wyobraźnią, pomysłowością i starannością wykonania, jednym słowem… stanęły na wysokości zadania. Przełożyło się to na ich sukcesy, wiele z nich otrzymało nagrody i wyróżnienia. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych pomysłów i sukcesów.

W kategorii prace przestrzenne wyróżnienie otrzymali:

Grupa Mrówki lat 5 z Domowego Przedszkola w Słomnikach

Jakub Łysy lat 4,5 z Domowego Przedszkola w Słomnikach

Wiktoria Karkowska z klasy 3 c ze Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Wielkiego w Słomnikach

W kategorii ilustracje nagrodę otrzymała:

Urszula Wójcik z klasy II a ze Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Wielkiego w Słomnikach

W kategorii ilustracje wyróżnienia otrzymali:

Franciszek Kowalczyk lat 4 z Domowego Przedszkola w Słomnikach

Julia Kądziołka z klasy I b ze Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Wielkiego w Słomnikach

Nikola Bodzioch z klasy I b ze Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Wielkiego w Słomnikach

Emilia Mistarz z klasy II a ze Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Wielkiego w Słomnikach

Wiktoria Korus z klasy III c ze Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Wielkiego w Słomnikach

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy opiekunom.

Tekst: D. Tochowicz