14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej.  Pracownicy naszej szkoły uczcili to święto, biorąc udział w uroczystym apelu. Słowa Pań Dyrektor: Anny Lepiarczyk, Grażyny Dubiel i Moniki Maćkiewicz podkreślały, jak ważna zawsze, a w dzisiejszych trudnych czasach, szczególnie jest rola edukacji.

Tym bardziej cieszy, iż wielu nauczycieli naszej szkoły zostało wyróżnionych w tym dniu za swoją pracę. Serdecznie gratulujemy! Po części oficjalnej przyszedł czas na podsumowanie pracy nauczyciela, ale w nieco żartobliwej formie. Uczniowie klas 8 świetnie się zaprezentowali i pokazali swój talent aktorski. Sądząc po reakcjach publiczności osiągnęli zamierzony cel i rozbawili widzów. Życzymy wszystkim: nauczycielom, pracownikom szkoły i uczniom, aby uśmiechów w kolejnych dniach było równie dużo, co w dniu świątecznym.

Tekst: Renata Natkaniec
Zdjęcia: Anna Pokrzywińska